Mittesoovituslik UltraGaming

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 17:02

Pinkey kirjutas:Trotexify, sina rikud siin kõige rohkem mainet. Tõendeid ei oska tuua, et nemad DDoSisid.
NO TÜRA JÄÄ VAIT, KIRJUTASIN SELGELT, ET JÄTAKS TEEMA SINNA PAIKA.
SINA TULED JA HUIAD EDASI, NAHHUI SUL VIGA ON?


Viimati muutis seda Trotexify (11.01.15 17:04). Kokku muudetud 1 kord
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 11.01.15 17:03

Trotexify kirjutas:
Pinkey kirjutas:Trotexify, sina rikud siin kõige rohkem mainet. Tõendeid ei oska tuua, et nemad DDoSisid.
NO TÜRA JÄÄ VAIT.

Tahad jälle siit banni saada, nagu ükskord?
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 17:05

Pinkey kirjutas:
Trotexify kirjutas:
NO TÜRA JÄÄ VAIT.

Tahad jälle siit banni saada, nagu ükskord?
Suht teemakohane asi tõesti.

Ma kirjutasin selgelt, et jätaks teema sinna paika ja sa tuled tõmbled edasi, nahhui sul viga on?
Tonight
Tonight

Mittesoovituslik UltraGaming - Page 2 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 11.01.15 19:56

Trotexify kirjutas:Teiseks, kui nimede avalikustamine juhtkonnale ei sobi siis miks nad ise neid ära ei kustuta siit?
Neil on ju nimede kustutamiseks täielik õigus ja võimalus.
Sest kui isikud on süüdi, siis pole nimede kustutamiseks mingit põhjust? Praegu ongi probleem selles, et tõendid on ainult suusõnalised ja mitte erapooletute suust. Pole erilist vahet, keda juhtkond pooldab - jah, ka me usume pigem 50 inimest kui 5 inimest - aga seaduse silmis ei piisa praegustest tõenditest.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 20:45

MadCuzMissed kirjutas:Laimamine on Eesti Vabariigi seadusega ja samuti ka selle foorumi reeglitega vastuolus.
Kui see postitus või vähemalt nimed siit ei kao, pean pöörduma Politsei poole. Mina annan 24h sulle tõendite esitamiseks.
Aga palun pöördu, mida mis aega sa mulle annad? Mina pole seda teemat teinud.
Ütlesin, et kui teema kustutatakse siis kutsutatakse, mul savi.

Mina ei saa siin käskida juhtkonda teise inimese koostatud teemat kustutama või siis selle teema algatajal endal kästa see ära toimetada.

Sinu rahulduseks (loodan, et saad rahuldust sellest) muutsin enda poolt kõikides enda postitustes nimed ära.
Teised nimed mis siin ringi liiguvad pole minu rida ja minu perset need ei truki.
Nimedeks panin: JUKU, UKU, NOKU - suhteliselt sobilikud nimed.

Nüüd ütlen üht: Im out - niikaua kui minul mingit jama teiega ei ole ei koti te mind absull, tehke kasvõi uus server aga kui peab üks märgutulekegi põlema minema tuleb teema taas lagedale.

//Lisaks, loodan, et sa Pinkey või kes iganes sa ka olid oled ka vait.
Mina pole teemat koostanud seega nahka pahka sa minuga mögised?
Poleks olnud teemat poleks olnud ka minu kommentaare, ma ei oleks ise seda teemat teinud.


Viimati muutis seda Trotexify (11.01.15 20:53). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Mõni kaak on kiiksuga.)
Koke#6
Koke#6

Liitus : 30/04/2014
Postitusi : 1306

PostitamineKoke#6 11.01.15 20:54

Minu poolest jääb teema alles, need ärimehed on rikkunud väga paljude serverite tuleviku.
KiteC
KiteC
Veteran
Liitus : 19/07/2014
Postitusi : 1532

PostitamineKiteC 11.01.15 21:22

norm :D
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 15.01.15 7:41

Nad ei oska oma vigu tunnistada.
Ence
Ence

Liitus : 01/02/2014
Postitusi : 2109

PostitamineEnce 16.01.15 22:45

Pinkey, kui sa midagi aroni ja lauri kohta ei tea siis ples ära sekku siia. Endalgi piisavalt nendega tegemist olnud, aga mis siin enam jutustada sellest :D
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 17.01.15 0:47

Ence kirjutas:Pinkey, kui sa midagi aroni ja lauri kohta ei tea siis ples ära sekku siia. Endalgi piisavalt nendega tegemist olnud, aga mis siin enam jutustada sellest :D

Arvad, et oled mingi kõvavend? :D Kui teile ei meeldi aron ja laur, see ei tähenda, et nad mulle ei peaks meeldima ka, eksole. Ja pealegi, miks teema ülevale sikutate?
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 17.01.15 1:41

Pinkey kirjutas:
Ence kirjutas:Pinkey, kui sa midagi aroni ja lauri kohta ei tea siis ples ära sekku siia. Endalgi piisavalt nendega tegemist olnud, aga mis siin enam jutustada sellest :D

Arvad, et oled mingi kõvavend? :D Kui teile ei meeldi aron ja laur, see ei tähenda, et nad mulle ei peaks meeldima ka, eksole. Ja pealegi, miks teema ülevale sikutate?

Sest see on kuum teema eesti-maastikul. Ma ei usu et see teema veel lõpeks. :) See on kindlasti paljudes foorumitest.

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele