HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 22.07.15 15:28

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Hdtanel-mangu-uudistes-71968215

Mängupood Digiplay (omanikfirma Digi AT OÜ, mille juhatuses on Eesti tuntuim YouTube'i kanali pidaja HDTanel) müüs kliendile digitaalselt Grand Theft Auto 5 hinnaga 56 eurot, mille eest tarbija ka tasus. Digitaalselt saadetud link, millelt pidanuks saama mängu alla laadida, ei andnud kliendi sõnul aga tulemust.

28. jaanuaril sai GTA 5 ostnud klient Digiplaylt ka sõnumi, et mängu eest tasutud 56,05 eurot on nendeni kohale jõudnud. 7. veebruaril saatis Digiplay mängu avamiseks Steam'i gifti lingi, millelt poe selgituse kohaselt sai mängu avada alates 24. märtsist.

Kliendi sõnul ei ole ta mängu saanud kasutada. Digiplay pood soovitas tarbijal probleemide esinemisel pöörduda aga tootja poole, kasutades selleks Stream Support linki.

Tarbijakaitseametisse pöördunud klient ja Digiplay omavahel kokkulepet ei saavutanud ning kaebus suunati edasi tarbijakaebuste komisjoni.

Komisjon tõendas, et sellisel kujul tarbijale lingi edastamine ei ole tegelikult Eesti õigusruumis võrdne kauba üleandmisega.

Ka ei ole kaupleja pakkunud tarbijale müügieseme asendamist; mängu kasutamise võimaluse puudumise põhjused on ebaselged. Komisjon märgib, et kaupleja vastutab tarbija ees ka juhul, kui müügilepingu rikkumine on tingitud tootja käitumisest. Viivitus müüja põhikohustuse täitmisel on kestnud rohkem kui kolm kuud.

Eelneva alusel on komisjon seisukohal, et müüja on lepingut oluliselt rikkunud ja tarbijal on õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.

Tanel Lepp, kes on tuntud ka kui HDTanel ning kes on kõnealuse mängupoe juhatuse liige kinnitas Delfile, et tema on omalt poolt teinud kõik, et klient saaks mängukoodi kätte. Lepp ei nõustu otsusega ning ei tunnista omapoolset.

„Kui kliendile on kood edastatud ja ta on selle alt mängu ära kasutanud ning näitab tarbijakaitseametile tühja kontot, siis meie peame selle eest vastutama?" küsis Lepp retooriliselt.

Tarbijakaebuste komisjoni lahend vaidleb Lepa öeldule aga vastu, leides et kaupleja ei ole kordagi suutnud tõendada tarbijal oleks tekkinud võimalus ostetud mängu üleüldse kasutada.

Allikas: Delfi

Trotexify kirjutas:Minu arvates on see täiesti tõsi, suslik algusest saadik (mis äriplaanidega ta ka veel välja ei tuleks).
NiceSk1ll3r
NiceSk1ll3r

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Toetaj10
Liitus : 20/06/2013
Postitusi : 3643

PostitamineNiceSk1ll3r 22.07.15 18:19

Taneli enda kommentaar kirjutas:Toredad inimesed Delfis tööl ikka :)
Kui teed midagi suurt ja head Eesti rahvale siis ei kirjutata midagi aga vot kui midagi halba kirjutada siis oi oi oi kui hea klikke koguda.
Nimelt siis üks klient väidab, et pole minu poest saanud mängu kätte kuigi mäng on edastatud kliendile. Klient ilmselt kasutas toote oma mingil x kontol ära ja siis ruttas tarbijakaitseametisse ütlema, et näete, mängu pole ja tahan raha tagasi.. Põhimõtteliselt siis kõik poed, kes digitaalseid tooteid müüvad peavad nüüd uksed kinni panema selliste asjade pärast?
Tore pealkiri ka muidugi *like*
Mingi Rivo Veski, tuli kohe sõbralisti mind lisama ja tahtis suureks sõbraks saada :) tegelikult lihtsalt soovis mingit paska ajada, et klikke juurde saada :) seda ju ma teen.. teenin neile raha klikkidega :)
Tarbijakaitse amet ka tore koht, ühelegi minu kirjale ei vasta kordagi kui selgitan ja toon tõendeid, et mäng on välja ostetud ja edastatud kliendile.
Eks näis, mis saab.
Tonight
Tonight

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17982

PostitamineTonight 22.07.15 22:11

Ehk siis tarbijakaebuste komisjoni arvates oleks pidanud HDTanel võtma ostja Steam konto, seejärel seal gifti ise ära aktiveerima ning hiljem konto uuesti ostjale tagasi andma? Kahtlen, kas keegi usaldaks enda konto mingi suvalise kaagi kätte. Ülepaisutatud uudis, sarnaseid juhtumeid esineb iga päev. Isegi Favalis on ühe korra sellist skeemi kasutatud, juhtkond ei viitsinud vaielda ja saatsime lihtsalt uue võtme (kuna olime loosimistega alles hiljuti alustanud, siis ei tahtnud saada endale halba reklaami).
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 22.07.15 22:31

Tonight kirjutas:Ehk siis tarbijakaebuste komisjoni arvates oleks pidanud HDTanel võtma ostja Steam konto, seejärel seal gifti ise ära aktiveerima ning hiljem konto uuesti ostjale tagasi andma? Kahtlen, kas keegi usaldaks enda konto mingi suvalise kaagi kätte. Ülepaisutatud uudis, sarnaseid juhtumeid esineb iga päev. Isegi Favalis on ühe korra sellist skeemi kasutatud, juhtkond ei viitsinud vaielda ja saatsime lihtsalt uue võtme (kuna olime loosimistega alles hiljuti alustanud, siis ei tahtnud saada endale halba reklaami).
Selles osas on sul tõesti õigus, et tarbjakaebuste komisjon viskas pisut segast. Kuid vaadates mida tegi HDTanel, alguses eitas asja täielikult ja ütles, et klient aktiveeris gifti teisel kasutajal kuid lõpuks ütles, et on ise süüdi, et ostis Gifti kuskilt X kohast (mina kahtlustan, et ta ostis lihtsalt selle G2A-st, mida ta viimasel ajal suht palju reklaamib) ja sai üle - seega ka klient. Lisaks tema, kui poe/ettevõtte omanik/juhataja peab vastutama siiski ise toodete eest ja rääkima ise Steam Supportiga mitte saatma klienti Steam Supportiga rääkima.

Ja see ei ole esimene kord, kui ta enda klientidega niimodi mängib, meenutage seda kui ta müüs playstationi kontosi (mis hiljem samuti ei töödanud) ja ka siis ütles, et ta pole midagi teinud ja kõik on õige, lõpuks lõpetas asja ära.

Peale seda kui ta hakkas neid annetusi koguma on ta käinud nii alla lihtsalt, aina mõtleb uusi äriplaane välja kuidas fänne lüpsta ja kukub nendega põhja ja lõpuks jõuab suurema meediani välja ja ulub...
flammable
flammable

Liitus : 17/08/2014
Postitusi : 1600

Postitamineflammable 22.07.15 22:48

HDTanel kirjutas:Loodan, et DELFI tänab siis mind vähemalt selle eest, et olen neile niipalju klikke toonud minu mahategemisega, et nad ei unustaks, kes neile toiduraha klikkidega toob.
Mingit E3 kajastust või seda, et olen aastaid juba Eesti rahvale tasuta meelelahutust pakkunud ei huvita kedagi aga kui jumala eest peaks keegi minu poest saama mingi mängu, mis ei tööta siis kohe olen 100% mina süüdi ja tuleb maatasa jälle teha smile-emotikon
Jah minu süü oli see, et antud juhul oli tegu giftiga ja tundub, et G2A-s ja paljudes muudes suurtes poodides müüakse neid illegaalselt aastaid kuid probleemivabalt. Giftidest hoian edaspidi eemale lihtsalt.
Koodid kõik 100% legaalsed ja sadu kliente poes, kes täiesti rahul pakutud teenusega.
Okei vahet pole, lähen teen jälle mõne TASUTA meelelahutus video teile Youtube, tea kui kaua ma viitsin sedasi ainult edasi tegutseda kui ainult mingit jama kirjutatakse ja mitte midagi positiivset. smile-emotikon
Eesti meedia on vist pimedaks jäänud ja näevad ainult viha, sõda ja tapmist kui parima meelelahutusena ja klikkide kogumisena. Täna siis kui ükskõik milline Delfis töötav inimene poodi minema peaks siis tänage mind oma palga eest smile-emotikon
Lähen võtan ampsu oma hallitanud leivast nüüd.

Facebook tema poste täis :D Aga veel temajuttu
Wastumusi♥
Wastumusi♥

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 22.07.15 23:42

Tanel peaks imo ise vastutama selle eest mida ta müüb, mitte saatma teda kuskile mujale supporti probleeme lahendama. Samas Tanel rikkub ka steami nii öelda reegleid, müüdes gifte mida on steami poolt keelatud teha. Vaatasin Taneli facebooki poste, pmst igas postis ta nutab, et teda näitavad kurjana kõikidele, kuid ta on selles puhtalt ise ka süüdi, annaks kliendile uue gifti, proofiks see ära ja asjaga oleks kõik korras, kuid ta seda teha ei tahtnud ja nüüd nutab, et laseb quiti igast kohast kuna teda näitasid halvast küljest.

Mis mina arvan selle kohta, Tanel ise valis taolise eluviisi, ehk olla kõigitel silma peal, omada mingid populaarsust jne. Populaarsusega kaasneb ka nii öelda heit, kui ka kõik halvad teod tuuakse esile. Pidevalt räägib, et teeb tasuta meelelahutuse kontenti, kuid mingi aeg lunis raha välja hullem kui mingi kodutu inimene, et maksta oma arved kinni.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 22.07.15 23:45

Wasti kirjutas:Tanel peaks imo ise vastutama selle eest mida ta müüb, mitte saatma teda kuskile mujale supporti probleeme lahendama. Samas Tanel rikkub ka steami nii öelda reegleid, müüdes gifte mida on steami poolt keelatud teha. Vaatasin Taneli facebooki poste, pmst igas postis ta nutab, et teda näitavad kurjana kõikidele, kuid ta on selles puhtalt ise ka süüdi, annaks kliendile uue gifti, proofiks see ära ja asjaga oleks kõik korras, kuid ta seda teha ei tahtnud ja nüüd nutab, et laseb quiti igast kohast kuna teda näitasid halvast küljest.

Mis mina arvan selle kohta, Tanel ise valis taolise eluviisi, ehk olla kõigitel silma peal, omada mingid populaarsust jne. Populaarsusega kaasneb ka nii öelda heit, kui ka kõik halvad teod tuuakse esile. Pidevalt räägib, et teeb tasuta meelelahutuse kontenti, kuid mingi aeg lunis raha välja hullem kui mingi kodutu inimene, et maksta oma arved kinni.
Annetage raha, et saaksin osta Xbox One konsooli ja PlayStation 4 ka. Yeee mul raha koos ja konsoolid ostetud.
- Miks konsoolidega ei pela? - Ei saa, müüsin maha, kuna arveid oli vaja maksta.

Vahepeal oli näha, et ta hakkab normaalseks muutuma. Rääkisin temaga ka silmast-silma üritusel MängudeÖÖ, mul ei olnud midagi öelda ta vastu aga kohe kui ta E3-lt tagasi tuli hakkas kammajaa pihta ja nüüd olen jälle ta vastu, arvatavasti on nüüd see ka viimane otsus.
Wastumusi♥
Wastumusi♥

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 22.07.15 23:48

Trotexify kirjutas:
Wasti kirjutas:Tanel peaks imo ise vastutama selle eest mida ta müüb, mitte saatma teda kuskile mujale supporti probleeme lahendama. Samas Tanel rikkub ka steami nii öelda reegleid, müüdes gifte mida on steami poolt keelatud teha. Vaatasin Taneli facebooki poste, pmst igas postis ta nutab, et teda näitavad kurjana kõikidele, kuid ta on selles puhtalt ise ka süüdi, annaks kliendile uue gifti, proofiks see ära ja asjaga oleks kõik korras, kuid ta seda teha ei tahtnud ja nüüd nutab, et laseb quiti igast kohast kuna teda näitasid halvast küljest.

Mis mina arvan selle kohta, Tanel ise valis taolise eluviisi, ehk olla kõigitel silma peal, omada mingid populaarsust jne. Populaarsusega kaasneb ka nii öelda heit, kui ka kõik halvad teod tuuakse esile. Pidevalt räägib, et teeb tasuta meelelahutuse kontenti, kuid mingi aeg lunis raha välja hullem kui mingi kodutu inimene, et maksta oma arved kinni.
Annetage raha, et saaksin osta Xbox One konsooli ja PlayStation 4 ka. Yeee mul raha koos ja konsoolid ostetud.
- Miks konsoolidega ei pela? - Ei saa, müüsin maha, kuna arveid oli vaja maksta.

Vahepeal oli näha, et ta hakkab normaalseks muutuma. Rääkisin temaga ka silmast-silma üritusel MängudeÖÖ, mul ei olnud midagi öelda aga kohe kui ta E3-lt tagasi tuli hakkas kammajaa pihta ja nüüd olen jälle ta vastu, arvatavasti on nüüd see ka viimane otsus.
Yep, + ulub veel, et tema vea pealt delfi saab raha.....
Samas ka nt: Godhyr, käib ilusti tööl ning õhtuti striimib. Talle annetakse ilusti ilma mingit lunimist ega miskit. Seega siin on kohe näha, kes teev huvitavama kontenti.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 23.07.15 0:23

"Tere, Mina olen FULLHDSULEV ja täna ma räägin teile HDTANELIST... "
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 23.07.15 0:54

vonKrahw kirjutas:"Tere, Mina olen FULLHDSULEV ja täna ma räägin teile HDTANELIST... "
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 23.07.15 11:09

HDTanel küsib annetusi - On ikka tropp.
Iga teine Twitch Streamer küsib annetusi - No see on ta töö, tal raha vaja.

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Logic


Aga jah, ei usu, et Tanel hakkab 1 mänguga üle laskma inimest kui tervet poodi juhib. Mingi vana lihstalt ajab lolli juttu.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 23.07.15 11:37

Constantine kirjutas:HDTanel küsib annetusi - On ikka tropp.
Iga teine Twitch Streamer küsib annetusi - No see on ta töö, tal raha vaja.

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Logic


Aga jah, ei usu, et Tanel hakkab 1 mänguga üle laskma inimest kui tervet poodi juhib. Mingi vana lihstalt ajab lolli juttu.
Vaata kuidas ta inimesi lollitab, petab juba mitmendat korda igasuguste äridega mis tal olnud on.
Mis sai eliitklubist kuhu inimesed maksma pidid ja sisse said? - See läks kõigile kättesaadavaks ja pooled inimesed kes maksid visati lihtsalt välja - loogiline.
Digiplay pood - müüvad illegaalselt juba mitmendat korda asju ja kukuvad nendega ämbrisse, kord kui müüsid kasutajaid nüüd müüvad gifte mis ei tööta.
Ja palju muid asju mida ta on enda vaatajate/fännidega teinud, neid asju ei jõua ette lugedagi.

Wasti kirjutas:
Samas ka nt: Godhyr, käib ilusti tööl ning õhtuti striimib. Talle annetakse ilusti ilma mingit lunimist ega miskit. Seega siin on kohe näha, kes teev huvitavama kontenti.


Viimati muutis seda Trotexify (23.07.15 11:39). Kokku muudetud 2 korda
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 23.07.15 11:38

Ei saa lihtsalt aru miks inimesed virisevad selle üle, et annetusi tahab. Seda teevad kõik Streamerid üle maailma.

Olen paari ta gaming video näinud, gamingust ta midagi eriti ei tea, suht lolli juttu ajab.


Viimati muutis seda Constantine (23.07.15 11:39). Kokku muudetud 1 kord
Wastumusi♥
Wastumusi♥

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 23.07.15 11:39

Asi on selles, ta ütles, et ta ei taha tööl käia, vaid pühendada end videote tegemisele ja pmst tõmbas igast kohast endale annetusi, et maksta kinni oma kodu ja spordiklubi arved. Nii see asu küll ei käi imo.
Ma saan küll aru kui ta teeks huvitavad ja asjalikku kontenti, mis oleks seda väärt, kuid seda ta pole.
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 23.07.15 11:40

Wasti kirjutas:Asi on selles, ta ütles, et ta ei taha tööl käia, vaid pühendada end videote tegemisele ja pmst tõmbas igast kohast endale annetusi, et maksta kinni oma kodu ja spordiklubi arved. Nii see asu küll ei käi imo

So what?Kõik streamerid teevad täpselt samat asja. Ei taha tööl käia, tahavad striimimsiega raha teenida läbi annetuste.
Isegi Godhyr teeks sama kui striimimine annaks talle sama palju raha kui ta töökoht, ise väitis seda.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 23.07.15 11:42

Constantine kirjutas:Ei saa lihtsalt aru miks inimesed virisevad selle üle, et annetusi tahab. Seda teevad kõik Streamerid üle maailma.

Olen paari ta gaming video näinud, gamingust ta midagi eriti ei tea, suht lolli juttu ajab.
Okei, las küsib annetusi, üldiselt ma pooldan seda. Kuid palun, küsigu neid annetusi normaalsuse piirides (mitte virisedes ja vingudes, et tal vaja arveid maksta, teeb tasuta kraami kedagi ei koti - teie annetage) ja inimesi mitte üle laskmata (annetage ja ostan endale xbox one - hiljem müüb maha ja maksab arveid). Kui suudab koguda annetusi normaalselt ilma ülelaksmata ja uusi äriskeeme tegemata siis on väga chill.

Constantine kirjutas:So what?Kõik streamerid teevad täpselt samat asja Ei taha tööl käia, tahavad striimimsiega raha teenida läbi annetuste.
Isegi Godhyr teeks sama kui striimimine annaks talle sama palju raha kui ta töökoht, ise väitis seda.
Ta ei küsi annetusi nagu HDTanel teeb, virisedes ja vingudes, muidugi ta ei lase vaatajaid üle nagu seda teeb härra Tanel enda erinevate skeemidega (eliitklubi - inimesed maksavad, hiljem visatakse välja, veebipood/ettevõte - müüb kasutajaid, hiljem need lihtsalt kustutatakse, müüb vigaseid gifte mis ta G2A-st ostab) jne.
Wastumusi♥
Wastumusi♥

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 23.07.15 11:47

Constantine kirjutas:
Wasti kirjutas:Asi on selles, ta ütles, et ta ei taha tööl käia, vaid pühendada end videote tegemisele ja pmst tõmbas igast kohast endale annetusi, et maksta kinni oma kodu ja spordiklubi arved. Nii see asu küll ei käi imo

So what?Kõik streamerid teevad täpselt samat asja. Ei taha tööl käia, tahavad striimimsiega raha teenida läbi annetuste.
Isegi Godhyr teeks sama kui striimimine annaks talle sama palju raha kui ta töökoht, ise väitis seda.
Ise vaatan godhyri streame ja ta küll ei küsi annetusi. Annetuste värki alustas Fisted once üleüldse ja nii see asi läks tal, ta kedagi ei sunni annetada, et tema streame vaadata ega miskit.
HDtanel avalikult lunis raha, et teha oma nii öelda tasuta videosi, kuid tema videod on puhas kraam, ajab mingi debiilset juttu nendes.
Pärast tegi mingi fking eliidi klubi, ehk lisas facebooki neid kes talle annetavad kord kuus, kuid seal postitas ka mingit kraami + viskas lampi inimesi sealt välja ka.  Samas ka godhyr ei tee streame annetuste eest nagu HDtanel, vaid teem inimestele meelelahutuseks, kuid tanel tahab selle pealt ainult raha saada, muud miskit.

Samas nagu enne oli mainitud, et ostja ajab lolli jutuga, et gift ei töödanud vms, Tanel müüb seda toodet ja tema ise vastutab, kas töötab see või mitte. Annaks ta talle uue proofiks ära, et see töötab ja poleks probleeme.

Ise olen poest ostnud ka 1 mängu, mis kojutuldes ei töötanud, pood saatis mängu kontrollimisele ja hiljem sain uue mängu suurte vabandustega ning 10 eurise kupongi kompensaatsioni. Kuid kuidas tanel teeb? Ei tööta, sinu probleemid, mine ja lahenda ise need steami supportis, kuid sealt vaevalt keegi aitab talle lahendada, kuna oli see ostetud mingi kõrvalt lehelt üldse.
Heroes
Heroes

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 23.07.15 12:44

las aga tegutseb
Wastumusi♥
Wastumusi♥

HDTanel tegutseb jälle: Digiplay mängupoest ostetud GTA 5 osutus petukaubaks Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 23.07.15 22:43

Nii hea postitus fbs
Õpi godhyr-ilt, kuidas rahvaga suhelda, vend on ju liikuv rahaprinter, kohe kui striim laiv hakkab pappi pritsima. Samal ajal kui sina siin enda peakest vaevad ja teed TASUTA videosid, loeb Godhyr koos linnukesega donationitest saadud sajalisi üle, et küpsiseid osta.
jobenz.
jobenz.

Liitus : 30/12/2013
Postitusi : 555

Postitaminejobenz. 24.07.15 4:37

Tahtsin ka midagi öelda. HDTanel ei sobi streameriks, saan 10 sekundiga ta streamis canceri. :(
1. Ta ei oska mängida.
2 Ta ei oska nalja teha.
3. Käitub nagu 12 aastane tüdruk, kes sai endale poni. (Kui midagi mängus juhtub)

Mind ei häiri see, et ta annetusi küsib vaid see, et ta viriseb liiga palju. (Kunagi nuttis, et teeb palju videosid ja näeb vaeva aga raha ei saa selle eest. Kunagi ammu.)

btw heroese kommentaar oli kõige asjalikum, peaksite õppima.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele