Minecraft server plugina tegija

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 23:41

1) ma olen tunduvalt sinust vanem enda kirjaga
2) kus su need rektid on kadunud?
3) ma näitan inimestele, et sa ajad enda tehtud asja minu kaela
4) mul vähemalt on ema, kelle tissi alla nutma minna
5) kas sa midagi muud ka peale halvustamise oskad?
sind tuleks siit ära bannida, lol

VASTUSED:
1) Eip sa pole minust vanem kirjaga ei loe ütlen ära et (Tegemist on kiire kirjutamisega kuna ei viitsi aeglaset kirjutata ja siis loog et teen vigu aga mis sellest kui inimene eksib se normaalne mitte see et sa peaks vigu tegema aga see on inimlik ja see et üritat mind eesti keelega kuidagi närvi ajada se näitab seda kui loll sa ise oled.
2)Rektid olid lihtsalt loe :)
3) Hmm really nigga ? xD HAHA THTS FUN VAAT SCREENSHOTI lõppu teksti muhahah oli seal ja eelnevalt seal veel oli üks tekst kus lubasin et haha nüüd oled sina süüdi teen nii et sa süüdi vms iganes seal oli se oli naljaga tahtsin näha mis sinu sugune jobu siis vastab ka ! ja sa tõesti ei julgenud enam teist screeni teha kus jutt läks edasi ? seal oli lõppus haha loll jäid uskuma hui peaksin mingi sinu kohta sellist paska kirjutama usud ka v.
4) Jah meil kõigil on on keegi aga ma mõttlesin seda Ownimisega sorts man !
5) jah peale halvustamise oskan veel asju näiteks targem olla kui vaja ja muu aga sa tuled järsku postituse alla kus sina hakkad pihta ärge Tfex asju thge pal pla mis iganes see juba ajab kettase ja ära hakka siin tagasi ajama et sa pole süüdi ja kui me banni saame siis mina või sina juhtub ka et mõlemad ja kui päris öölda siis eip mind ei kotti se ban.

Nb: ma lõppetan selle asja ära vastu kirjutad veel selle sõnumile siis peaksid ju sa päris loll ja soe peast olema ma suust targem ja annan alla dav :) ja ei viitsi sinu suguse lolliga enam tegusi teha ja loodan et elu sind veel karistab kuulsin kunagi et olid isegi 2 minecarfti servut veel P*rsse keeranud ja se on tõsi minu arust ;) !

NB: Kui vastad tõesti sellele tekstile siis mai ea mida öölda lolli kui aunlt et las jumal toob sulle veitsa mõistuse ;) ise ütlesid et targem annab alla eks ten nii siis aga sa ei teinud seda sul oli aega ka xD ! LOL.

Ja lahkun siit sellest Favli.eu et sind lolli nägema ei pea sest nagu nii vastad ja hakkad uuesti mülisema ega se omanik ka vist foorumis parema valiku ei te ma arvan.

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele