Creative Roleplay

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 13.11.16 16:50

It was nice while it lasted.

Nii mõnelegi kurvastuseks ja kindlasti kellelegi ka rõõmusõnumiks - Creative Roleplay paneb pillid kotti ja lõpetab tegevuse.
Kroom ja mina isegi seda otsust langetades küll ülemõistuse nukrad ei ole.
Jah, nii mõndagi oleks ju võinud olla teisiti ja tulemus samuti, kuid seda võib iga asja kohta öelda, mis kunagi eksisteerinud ja otsa saanud.
Ma ei salga, et minu isiklik ambitsioon selle projekti suhtes oli kõrge - ehk isegi liiga kõrge. Aga sellest hoolimata ei saa ma mitte öelda, et peaksin mingis suhtes pettunud olema.
Olen vaid tänulik, et selles osa sain mängida.

Juba algusest peale oli tegemist vaid Kroomi isikliku "sahtliprojektiga," mida ta lihtsalt hobikorras nokkida tahtis.
Tema ei tellinud omale neid intriige, lõputuid kohustuste koormaid ega magamata öid - meie kommuunina(eesotsas minuga) lihtsalt määrisime seda kõike talle pähe. Ning iseenesest mõistetavalt oli tulemus see, et mees, kellel on vaja tööl käia, päriselu elada ja üleüldse muud teha kui ööde-päevade viisi arvutis passida, lihtsalt ei viitsinud enam kilomeetrite pikkuse to-do listiga sammu pidada ja sinna paika see jäigi.
Kui kedagi üldse selles süüdistama peaks, siis olen see mina.

Kuid siiski! Hoolimata kõigest on täna nii minul kui Kroomil naeratus näol ja me saame sirge selja ja kummis rinnaga öelda, et vähemalt me tegime asja ja nii mõnegi silmis tegime me ikka väga head asja, mitte ei šlanginud niisama.
Ning mis veel tähtsam - me mõlemad saame öelda, et oleme ühe hea sõbra võrra rikkamad.
Õnneks ta siin foorumis aktiivne pole, nii et ma võin uhkelt eputada, et minu uus sõber on palju parem sõber kui tema oma ;)

Tänan kõiki, kes meile kasvõi passiivseltki kaasa elasid ning muidugi suur tänu neile, kes meisse niivõrd palju uskusid, et oma aega ja ressurssi meiega liitumiseks ja kaasamõtlemiseks ohverdasid.
Minu isiklik tänusõna Sinule, @Annu, Sinu lõputu rõõmsameelsuse ja heatahtlikkuse eest, kes sa samuti ööde-päevade viisi oma aega selle projekti heaolusse tampisid - oli selleks siis kuiv serveri testimine, mängijatega sõdimine kui mina seda enam ei suutnud, või trollidega tegelemine; see ei olnud iseenesestvõetav ning Sinu ainsaks ressursiks oli see, et Sa oled hea inimene. Aitäh.

Loodan, et selline saatus kellelegi pettumust ei valmista ning kui valmistab, siis vabandan.

It was fun while it lasted.
Creative Roleplay out, peace.

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele