Faval rap battle

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Kas oleksid sellise asja korraldamise poolt?

Faval rap battle Poll_c1078%Faval rap battle Poll_c10 78% 
[ 7 ]
Faval rap battle Poll_c1022%Faval rap battle Poll_c10 22% 
[ 2 ]
 
Kokku hääli: 9
 
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 23.02.17 21:52

Hallo vä?!

Olen tähele pannud, et viimasel ajal on mingi organiseerimata tatipritsimine suht teemas jälle siin, niisiis mõtlesin, et teeks midagi vahvat, mida oleks huvitav nii korraldada kui ka jälgida.
Nimelt siis tekstipõhine rap battle, mille korraldamise ma suures osas enda peale võiksin võtta.
Käesolev teema on vaid asja tutvustamiseks ja uurimiseks, kas rahval üldse oleks sellise asja vastu mingit huvi.

Üldiselt oleks asi kõigi jaoks lihtne, võistlejad annavad enda osalemissoovist teada, mina korraldan (Tonighti abiga kui ta nõus on) vastavalt võistlejate arvule ja muudele asjaoludele vastavad teemad, panen paika battle'i toimumise aja ning reeglid ning teistele jääb vaevaks vaid õigeks ajaks õigesse teemasse kohale ilmuda ja asjast osa võtta - võistlejad rebivad teineteist nii kuidas suudavad ja pealtvaatajad otsustavad lõpuks võitja - lihtne :)

Üldiselt võiks arvestada, et asi hakkaks toimuma õhtuti ja finaali(d) jätaks võimaluse korral nädalavahetusele, et inimeste igapäevategemised selles võimalikult vähe sõltuma peaks ja vice versa.

Kes tahaks sellist asja näha, aga ise osa ei võtaks, hääletage poolt ja kes ise ka osa tahaksid võtta, hääletage võtaksin osa, "vastu" vms valikut ei tee, sest neid, kes huvitatud pole, sellise asja olemasolu absoluutselt ei mõjutaks (kui ei taha, ära vaata), hääletuse ainus eesmärk on näha, palju on inimesi, kes sellest aktiivselt huvitatud on.

HeyGuys
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 01.03.17 11:30

Veel huvilisi? :)

Tore näha, et rahvas on üldiselt nagu huvitatud, aga osavõtjaid oleks hetkel ainult 2 (üks isik kirjutas mulle, et hääletas kogemata valesti,) ikka natuke rohkem oleks tarvis, et see lihtsalt üks igav läbikukkunud üritus ei oleks.

Mis arvate?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele