E-Sport

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 08.01.17 11:11

Kas Favali liikmeskond on piisavalt tsiviliseeritud, et sel teemal viisakat arutelu pidada?
Või kas siinne rahvas on piisavalt mitmekesine, et sel teemal üldse mingi arutelu tekiks?
Saame teada!

Kas tegemist on "päris" spordiga? Ma ütleks, et on küll. Tegemist äärmiselt võistlusliku tegevusega, mille jaoks on vaja palju trenni, et midagi saavutada ning mis sisaldab väga suuri panuseid. Minu jaoks rohkem ei olegi vaja, et asja spordiks defineerida.

Millistel mängudel on teie arvates kõige rohkem tulevikku spordina ning millised mängud on pigem sellest stseenist väljalangemisohus?
League of Legends pidi üritama 2020 olümpiale saada? Ning ausalt öeldes ma ei imestaks. See mäng on nii sport kui üldse olla saab. Selles saab hea olla tõepoolest ainult pärast pikka harjutamist ja siis ka ei saa isegi mitte ligilähedale nendele "päris tegijatele". Just nagu praegused tõsiseltvõetavad spordialad.
FPS mängudest omab kõige rohkem potentsiaali E-Spordi nimetuse kandmiseks minu arvates CS:GO. Küll aga on Valve hetkel justkui eesel kahe heinakuhja vahel ning mängijad (ei tavamängijaskond ega ka proffid) ei ole sellega väga rahul. Mängu tehniline pool (hitboxid, tickrate jms) vajavad tublisti lihvimist ning Valve peab sellest aru saama ja otsustama, kas ta tahab seda mängu E-Spordina arendada või siis lihtsalt rahapumbana kasutada. Sest vastasel juhul sureb see eesel varsti nälga.

Igatahes arvan, et E-Spordi tulevik on suur ning juba praegu on näha, et osad telekanalidki on sellest aru saanud ja õhtutundidel mõnda mängu näitama hakanud.
Tonight
Tonight

E-Sport Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 08.01.17 16:36

Kui male on spordiala, siis on ka CS:GO. Ise ei pea kumbagi spordiks tho.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 08.01.17 21:24

Rage & Toxic Simulatorid
Eduard
Eduard

Liitus : 28/09/2014
Postitusi : 321

PostitamineEduard 09.01.17 0:23

ei ole see mingi sport!! 6iges spordis on ikka higi v2ljas ja puha, siin jah mingid 6lipatsid on fvl cupi finaalis k6vad tegijad!! p2riselus ei jaksa k2tek6verdustgi teha!!
Rannatuul
Rannatuul

Liitus : 25/12/2015
Postitusi : 7987

PostitamineRannatuul 09.01.17 0:25

Eduard kirjutas:ei ole see mingi sport!! 6iges spordis on ikka higi v2ljas ja puha, siin jah mingid 6lipatsid on fvl cupi finaalis k6vad tegijad!! p2riselus ei jaksa k2tek6verdustgi teha!!
Knightist jutt LUL Kappa
NiCeMaN
NiCeMaN

Liitus : 29/12/2015
Postitusi : 1487

PostitamineNiCeMaN 09.01.17 17:14

Minu arust ka ei ole tegemist spordiga.

Knight pelab kuskil keldris csgo-d ja peab end Sportlaseks ve Kappa
Knight
Knight

Liitus : 17/10/2016
Postitusi : 78

PostitamineKnight 09.01.17 18:46

topkek sport thou :D

Mingi Knighti heitimise teema v :D :D :facepalm:
aimb0t
aimb0t

Liitus : 25/05/2015
Postitusi : 73

Postitamineaimb0t 13.01.17 9:49

Eduard kirjutas:ei ole see mingi sport!! 6iges spordis on ikka higi v2ljas ja puha, siin jah mingid 6lipatsid on fvl cupi finaalis k6vad tegijad!! p2riselus ei jaksa k2tek6verdustgi teha!!


Oled päris kindel et nad ei higista finaali end? Oled selles ka kindel et nad ei tee päriselus kätekõverdusi ära , mina arvan et rohkem kui sina :)
Pilvik
Pilvik

E-Sport Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 13.01.17 15:25

lol e-sport my ass, pihku löömine on ka enne sport kui mingi 6lid kes päevad läbi kuskil pimedas toas cs mängivad ja russidelt puid alla saavad
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 14.01.17 1:40

aimb0t kirjutas:Oled selles ka kindel et nad ei tee päriselus kätekõverdusi ära , mina arvan et rohkem kui sina :)
Kuigi minu meelest on E-Spordi näol vägagi tegemist spordiga, ei ole ma nõus sellega, et kõiki ühe puuga saab lüüa.

E-Sport Esport
Ma tahaks näha, et ükski neist vempsidest 70 kätekõverdust minutiga ära teeb (mina teen.)

Selle pärast see ongi nii intrigeeriv teema, et Pilviku sugused (mina nimetan neid ignorantideks) ei suuda aru saada, et sport ei tähenda ainult kätekõverdusi ja võidujooksmist.

Pilvik kirjutas:lol e-sport my ass, pihku löömine on ka enne sport kui mingi 6lid kes päevad läbi kuskil pimedas toas cs mängivad ja russidelt puid alla saavad
See sinu pimedas toas higistamine ei olegi sport. Seda ei saagi väita. Täpselt nagu ei ole sport see, kui sa oma tagahoovis pooltühja palli vastu seina peksad. Sa lihtsalt tegeled igavusest millegagi, mitte ei tee sporti.
Sport algab sealt, kus tulevad mängu ööpäevade pikkused treeningud (mitte lihtsalt lolli mängimine), taktika ja strateegia harjutamine, reaalne võidu peale väljaminek, auhinnad jms. See on sport.
Knight
Knight

Liitus : 17/10/2016
Postitusi : 78

PostitamineKnight 14.01.17 1:48

Ekux kirjutas:
aimb0t kirjutas:Oled selles ka kindel et nad ei tee päriselus kätekõverdusi ära , mina arvan et rohkem kui sina :)
Kuigi minu meelest on E-Spordi näol vägagi tegemist spordiga, ei ole ma nõus sellega, et kõiki ühe puuga saab lüüa.

E-Sport Esport
Ma tahaks näha, et ükski neist vempsidest 70 kätekõverdust minutiga ära teeb (mina teen.)

Selle pärast see ongi nii intrigeeriv teema, et Pilviku sugused (mina nimetan neid ignorantideks) ei suuda aru saada, et sport ei tähenda ainult kätekõverdusi ja võidujooksmist.

Pilvik kirjutas:lol e-sport my ass, pihku löömine on ka enne sport kui mingi 6lid kes päevad läbi kuskil pimedas toas cs mängivad ja russidelt puid alla saavad
See sinu pimedas toas higistamine ei olegi sport. Seda ei saagi väita. Täpselt nagu ei ole sport see, kui sa oma tagahoovis pooltühja palli vastu seina peksad. Sa lihtsalt tegeled igavusest millegagi, mitte ei tee sporti.
Sport algab sealt, kus tulevad mängu ööpäevade pikkused treeningud (mitte lihtsalt lolli mängimine), taktika ja strateegia harjutamine, reaalne võidu peale väljaminek, auhinnad jms. See on sport.
aga näita et sina nendest paremini mängid arvan et seis jääks 1/1.
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 14.01.17 2:13

Knight kirjutas:aga näita et sina nendest paremini mängid arvan et seis jääks 1/1.
Pole vastupidist väitnudki. Lihtsalt ütlesin, et ühe puuga ei saa kõiki lüüa ja ülemõistuse ülistada ei ole ka kedagi mõtet.
Mina ei olegi mingi sportlane. Nemad on.
Rannatuul
Rannatuul

Liitus : 25/12/2015
Postitusi : 7987

PostitamineRannatuul 15.01.17 14:56

E-Sport Lcw5W5C
mac
mac

Liitus : 18/11/2014
Postitusi : 1670

Postitaminemac 15.01.17 16:47

Nõustun Pilvikuga, sport on siiski füüsiline tegevus, see et sa 8h päevas arvuti taga mängid ei tee sind sportlaseks :D Ja neid 70 kätekõverdust 60 sekundiga ka väga huviga tahaks näha :D

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele