Everlasting Roleplay

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

ColaQ
ColaQ
Algaja
Liitus : 21/04/2017
Postitusi : 6

PostitamineColaQ 08.10.17 12:40


Everlasting Roleplay K7arUog
Everlasting roleplay on uus SA-MP roleplay server. Oleme tegelenud serveriga
juba pikemat aega. Nüüd otsustasime, et on aeg tuua server ka avalikkuse ette.
Et luua hea ning kaashaarav mängumood, vajame ka teie abi.
Aidata saate näiteks postitades ideid meie foorumis või testida serveri uusi süsteeme,
ning pärast edastades arendajale informatsiooni, kus on tekkinud vead. Serveri põhitegevus toimub Red Countys, kus sa saad tunda end vabamalt, mõelda rohkem muule, kui linnaelule.
Meil on erinevad fraktsioonid, kuhu saad sa kandideerida, et teenida raha. Samuti saad sa luua ka ise endale grupeeringu, teha seal kvaliteetset roleplayd ja seejärel tekib võimalus saada enda grupeering ametlikuks, mis võimaldab su grupeeringul võimust võtta.

INFORMATSIOON

Server on hetkel arenduses!

FOORUM: http://everlasting.sa-mp.ee
SERVER: -
TEAMSPEAK: -
ColaQ
ColaQ
Algaja
Liitus : 21/04/2017
Postitusi : 6

PostitamineColaQ 03.12.17 14:50

Täna 03.12 kell 17:00 avab uus San Andreas Multiplayeri server nimega Everlasting Roleplay oma uksed mängijatele.


Esialgu planeeritud Red County versioonist tuleb hetkel Los Santos. Kui hiljem liigume edasi Red Countysse siis pole vaja muretseda et senine areng kaoks, teie karakterid ja neil olev vara jäävad alles!
Ootame kõiki avamisele.

Avamisel korraldame ka väikese peo ja eventi!

Teamspeak3 IP: Ts.Elites-host.com:10011


SA:MP Server IP: 89.38.149.148:7823
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 03.12.17 17:34

@Tonight kas tegemist on Deoxxi varikontoga? :D
ColaQ
ColaQ
Algaja
Liitus : 21/04/2017
Postitusi : 6

PostitamineColaQ 06.12.17 20:16

ei? :D
Alive
Alive

Everlasting Roleplay Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 07.12.17 1:27

Kuidas serveriga läheb?
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 07.12.17 11:49

Täis pask kui selline amööb midagi teha üritab :D
Siiras kaastunne serveri scripterile, sest see paistab postituste järgi täitsa normaalne sell olema.

Sõnum otse sulle siis - kui tahad minu hoiaku tagamaid teada, siis võta ühendust näiteks siin samas foorumis ja ma näitan sulle, mille poolest Deoxx kuulus on. Kõik pildid jms alles tema eelmisest üritusest midagi teha, alustades sellest, kuidas ta oma liivakastigangsteriga nädalate viisi meid trollis ja meie kohta erinevates Eesti foorumites sõna otseses mõttes valetas (photoshoppis erinevaid pilte, et meist sitta muljet jätta) ja lõpetades sellega, kuidas lõpuks kõik üles tunnistas ja vabandust palus.
Ja sinul on täpselt samasugune tulevik ees kui peaksid kunagi temaga eriarvamusele jääma - kõige pealt tõmbab aTiimist minema, siis ütleb et "ei ma tulen ikka tagasi" ja kui enam ei võeta, siis pühendab terve oma elu sellele, et sulle sitta keerata :D

Edu muidu. 4Head
ColaQ
ColaQ
Algaja
Liitus : 21/04/2017
Postitusi : 6

PostitamineColaQ 07.12.17 15:54

Ekux kirjutas:Täis pask kui selline amööb midagi teha üritab :D
Siiras kaastunne serveri scripterile, sest see paistab postituste järgi täitsa normaalne sell olema.

Sõnum otse sulle siis - kui tahad minu hoiaku tagamaid teada, siis võta ühendust näiteks siin samas foorumis ja ma näitan sulle, mille poolest Deoxx kuulus on. Kõik pildid jms alles tema eelmisest üritusest midagi teha, alustades sellest, kuidas ta oma liivakastigangsteriga nädalate viisi meid trollis ja meie kohta erinevates Eesti foorumites sõna otseses mõttes valetas (photoshoppis erinevaid pilte, et meist sitta muljet jätta) ja lõpetades sellega, kuidas lõpuks kõik üles tunnistas ja vabandust palus.
Ja sinul on täpselt samasugune tulevik ees kui peaksid kunagi temaga eriarvamusele jääma - kõige pealt tõmbab aTiimist minema, siis ütleb et "ei ma tulen ikka tagasi" ja kui enam ei võeta, siis pühendab terve oma elu sellele, et sulle sitta keerata :D

Edu muidu. 4Head

kui kõrgelt sa kukkusid? :D

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele