Relaxx.eu Serverid

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 03.03.16 11:56

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS


Viimati muutis seda chriss (02.01.21 6:08). Kokku muudetud 10 korda
Anddduu
Anddduu

Liitus : 17/02/2015
Postitusi : 188

PostitamineAnddduu 03.03.16 13:11

chriss kirjutas:
Kaa kirjutas:Vaadates seda video siis see omanik paras ajuhälvik ju!

Kuidas on see video seotud omanikuga? On üle küsitud, kas seda videot võib lisada ja tema oli sellega nõus. Uploadijat ei saa sellepärast ristida 'ajuhälvikuks'.

- [ A S A D ] - | SurPr!S kirjutas:
Ilmselgelt välismaa serverite puhul tuleb kodumaa pähe importida :D
Samas Eesti hostile tulle hakatakse "nussima", mina olen 1 nendest, seepärast ma bannitud nii foorumist kui ka serveritest :D
Algajate värk!

Kuule jäta see loll jutt enda teada juba, tõsiselt süda läheb pahaks, kuidas 28-aastane isik kirjutab mingit hülgemüla igalepoole. Tegele oma fucking asjadega ja jäta meid rahule, me pole sind torkinud, Sina ainult norid tüli ja siis pärast imestad, miks igaltpoolt banned, üldse võiksid mängida oma serveris, miks üldse teed need, kui nendes ei mängi. Sa tõesti imestad, miks inimesed kasutavad välismaa hosti? Eesti hostid on minuarust väga ebastabiilsed, sorry, aga nii see on. Olen piisavalt omanud serverid ja võin seda südamerahus öelda.

Kui juba siia registeerisin siis sooviksin teid kutsuda 1v1 turniirile http://relaxx.eu/myy/showthread.php?tid=14785. Prize pool: 30EUR.

Lugupidamisega
Christen Tammik

Kust otsast on Eesti hostid ebastabiilsed? ma peaaegu üle poole aasta Eesti hostil olnud ja sel pole midagi viga, kordagi pole jamanud, ainuke ebastabiilne siin oled sina xD
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 03.03.16 13:18

foikdjsmamjfasdoifasd


Viimati muutis seda chriss (02.01.21 3:22). Kokku muudetud 1 kord
NiCeMaN
NiCeMaN

Liitus : 29/12/2015
Postitusi : 1487

PostitamineNiCeMaN 03.03.16 15:42

Anddduu kirjutas:
chriss kirjutas:

Kuidas on see video seotud omanikuga? On üle küsitud, kas seda videot võib lisada ja tema oli sellega nõus. Uploadijat ei saa sellepärast ristida 'ajuhälvikuks'.



Kuule jäta see loll jutt enda teada juba, tõsiselt süda läheb pahaks, kuidas 28-aastane isik kirjutab mingit hülgemüla igalepoole. Tegele oma fucking asjadega ja jäta meid rahule, me pole sind torkinud, Sina ainult norid tüli ja siis pärast imestad, miks igaltpoolt banned, üldse võiksid mängida oma serveris, miks üldse teed need, kui nendes ei mängi. Sa tõesti imestad, miks inimesed kasutavad välismaa hosti? Eesti hostid on minuarust väga ebastabiilsed, sorry, aga nii see on. Olen piisavalt omanud serverid ja võin seda südamerahus öelda.

Kui juba siia registeerisin siis sooviksin teid kutsuda 1v1 turniirile http://relaxx.eu/myy/showthread.php?tid=14785. Prize pool: 30EUR.

Lugupidamisega
Christen Tammik

Kust otsast on Eesti hostid ebastabiilsed? ma peaaegu üle poole aasta Eesti hostil olnud ja sel pole midagi viga, kordagi pole jamanud, ainuke ebastabiilne siin oled sina xD


Prantsusmaa on uus Eesti? :huh:
Anddduu
Anddduu

Liitus : 17/02/2015
Postitusi : 188

PostitamineAnddduu 03.03.16 17:10

NiCeMaN kirjutas:
Anddduu kirjutas:

Kust otsast on Eesti hostid ebastabiilsed? ma peaaegu üle poole aasta Eesti hostil olnud ja sel pole midagi viga, kordagi pole jamanud, ainuke ebastabiilne siin oled sina xD


Prantsusmaa on uus Eesti? :huh:

Mul on 2 hosti btw, teine pole veel avalikkusele väljas btw
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 08.03.16 19:18

foikdjsmamjfasdoifasd


Viimati muutis seda chriss (02.01.21 3:22). Kokku muudetud 1 kord
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 08.03.16 19:31

ostke immu
schlejz
schlejz
Juunior
Liitus : 16/03/2015
Postitusi : 18

Postitamineschlejz 29.03.16 19:29

Tulge mängima !
Heroes
Heroes

Relaxx.eu Serverid Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 07.04.16 22:23

Sain põhjuseta bani foorumist :D Mille eest?
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 08.04.16 6:49

me kõik oleme saanud, sp, et nn varastame themet
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 08.04.16 12:37

foikdjsmamjfasdoifasd


Viimati muutis seda chriss (02.01.21 3:22). Kokku muudetud 1 kord
Heroes
Heroes

Relaxx.eu Serverid Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 08.04.16 12:51

Kellel meil siit halb käitumine on? Sina ajad koguaeg sellist ümmargust juttu theme kasutamises ja sina arvad, et see kohe kopeerimine. Annad vist seal küpsist neile, kes igasse foorumisse alati kopeerimise juttu tuleb rääkima. Miks üldse mul ban peal?..
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 08.04.16 12:59

foikdjsmamjfasdoifasd


Viimati muutis seda chriss (02.01.21 3:22). Kokku muudetud 1 kord
Heroes
Heroes

Relaxx.eu Serverid Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 08.04.16 13:00

Mind kutsutakse ise kommuuni arendama, pealegi olen juba ELis ka.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 08.04.16 13:05

foikdjsmamjfasdoifasd


Viimati muutis seda chriss (02.01.21 3:23). Kokku muudetud 1 kord
Rare Skillzz
Rare Skillzz

Liitus : 01/04/2016
Postitusi : 457

PostitamineRare Skillzz 12.04.16 1:34

Ei taha küll midagi halvasti öelda, aga chriss sa oled vist tavaliselt ikoonide v millegi muu suhtes tulnud kommuune-i halvustama. Igatahes ma saan aru ,et sina oled tavaliselt see kukku nunnu kes jääb alati õigeks, aga ütle ausalt, et sa oled tulnud ka theme pärast mölisema ja kommuuni maha tegama tulnud NÖ "Kuzey" nime all.

MyBBPro Theme Autor: ATofighi.
MyBBPro teema, ongi sellejaoks loodud, et MyBB kasutajad saaksid seda themet kasutada. Nvm lähme teema juurde tagasi.

Igatahes, chriss saan aru ,et sul kommuunis raske pupekatega ja alakatega tegeleda, ning sa ei pea oma viha teiste kommuunide peal välja elama. Aaa unustasin ühe asja veel, sa oma "Kuzey" kasutajaga võid potti kusta.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 12.04.16 14:33

Rare Skillzz kirjutas:Ei taha küll midagi halvasti öelda, aga chriss sa oled vist tavaliselt ikoonide v millegi muu suhtes tulnud kommuune-i halvustama. Igatahes ma saan aru ,et sina oled tavaliselt see kukku nunnu kes jääb alati õigeks, aga ütle ausalt, et sa oled tulnud ka theme pärast mölisema ja kommuuni maha tegama tulnud NÖ "Kuzey" nime all.

MyBBPro Theme Autor: ATofighi.
MyBBPro teema, ongi sellejaoks loodud, et MyBB kasutajad saaksid seda themet kasutada. Nvm lähme teema juurde tagasi.

Igatahes, chriss saan aru ,et sul kommuunis raske pupekatega ja alakatega tegeleda, ning sa ei pea oma viha teiste kommuunide peal välja elama. Aaa unustasin ühe asja veel, sa oma "Kuzey" kasutajaga võid potti kusta.

Tere!

Vastasin ju kõik täpselt samadele küsimustele eelmises teemas ei saa aru, millisest lause osast Sa aru ei saanud? Kas Sul on peas kõik korras?

Eelnevalt, kui kavatsed üldse midagi kirjutada võiks ikkagi lugeda teiste postitused viisakusest läbi, kuid jah, tundub, et Sa ei jaga ööd ega mütsigi. Pole mõtet ennast lolliks teha, kui asjadest ei tea.

Lugupidamisega
Rare Skillzz
Rare Skillzz

Liitus : 01/04/2016
Postitusi : 457

PostitamineRare Skillzz 12.04.16 16:08

Mis sa tahad öelda umbes nii ,et ma debiilik? Kuule sina Christen Tammik, mis sa arvad ,et ma pole asjaga kursis. Aga ütle mulle siis miks sa ss lased mingi Rainis Alasel teiste kommuuni kasutaja teha, ning Kuzey, nimega sees käid ja hakkad ülbama ja kommuune maha tegema? Mina soovitan sul ole rahulik ja tegele oma kommuuniga, mitte ära käi teisi kommuune halvustamas.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 12.04.16 16:15

foikdjsmamjfasdoifasd


Viimati muutis seda chriss (02.01.21 3:22). Kokku muudetud 1 kord
Rare Skillzz
Rare Skillzz

Liitus : 01/04/2016
Postitusi : 457

PostitamineRare Skillzz 12.04.16 16:20

chriss kirjutas:
Rare Skillzz kirjutas:Mis sa tahad öelda umbes nii ,et ma debiilik? Kuule sina Christen Tammik, mis sa arvad ,et ma pole asjaga kursis. Aga ütle mulle siis miks sa ss lased mingi Rainis Alasel teiste kommuuni kasutaja teha, ning Kuzey, nimega sees käid ja hakkad ülbama ja kommuune maha tegema? Mina soovitan sul ole rahulik ja tegele oma kommuuniga, mitte ära käi teisi kommuune halvustamas.

Ma ei teinud kasutaja Kuzey'ga mitte kunagi kedagi maha. Olen kasutanud seda ainult ühe korra ja Rainise lubamisel/soovil ja ei hakanud uut kasutajat tegema kuna jutt oli lühike ja selge. Ma rääkisin ja ma ütlesin, kes ma olen. Ma ei reostanud RG's kasutajaga Kuzey mitte midagi, ma lihtsalt tulin rääkima foorumitest. Ma tutvustasin seal ennast ilmselgelt ja ei sõimanud ega solvanud kedagi. See, et Rainis nüüd lubab kedagi ddossida pole kuidagi minuga seotud ja te saate alati kontrollida, kas ma olen käinud või mitte.

See, et tema teeb kasutajaid pole minu teema, lihtsalt tollel ajal oli Andreasel pidevalt midagi öelda ja ma läksingi asju klaarima, aga ma luban, et ma ei sõimanud sealjuures kedagi. See oli see ainuke kord, kui ma Kuzey acciga sees käisin. Arvatavasti oli see suur viga, sest nagu näha siis inimesed seostavad igat asja minuga.

Mind ei huvita, et Sa mu nime ütlesid, aga kui juba ütlesid, siis võiksid ennast ka tutvustada. Kas Sa oled see UskuMatu, kes tuimalt pubides koodimas käis?

Selge, case closed.
Skylan
Skylan

Liitus : 17/06/2013
Postitusi : 285

PostitamineSkylan 12.04.16 17:26

LOL, Chrissi küsimusele sa jätsid küll nüüd meelega vastamata.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.04.16 23:04

188.40.85.23:27020 --> SurfDM nüüdsest.
Rare Skillzz
Rare Skillzz

Liitus : 01/04/2016
Postitusi : 457

PostitamineRare Skillzz 28.04.16 10:59

Jõudu suure kommuuniga!
Anddduu
Anddduu

Liitus : 17/02/2015
Postitusi : 188

PostitamineAnddduu 03.05.16 5:20

Ei soovita, midagi julged valesti teha lubatakse kohe 50eur sellele kes molli sõidab
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 03.05.16 19:59

foikdjsmamjfasdoifasd


Viimati muutis seda chriss (02.01.21 3:23). Kokku muudetud 1 kord

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele