✔ FixusCS

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

WieFFe
WieFFe

Liitus : 24/06/2014
Postitusi : 1565

PostitamineWieFFe 08.04.17 0:22

✔ FixusCS Logo
FixusCS kommuun loodi 4. Märtsil 2017 aastal. Kristoferi (kattels) poolt. Kommuun tegutseb enamasti Counter-Strike 1.6 mängul, kuid kindlasti tulevikuplaanide hulgas on ka muid mänge kommuuni segada. :) Hetkel on meil ainult üks server, ning selleks on public.

---------------------------------------------------------------------
✔️ - Stabiilne ping /// ✔️ - Mõistva suhtumisega juhtkond 
✔️ - Korralikud arendajad, kes oskavad oma tööd /// ✔️ - 24/7 mängitavad serverid


------------------------------------------------------
#1 Public
Slotte: 20 
✔ FixusCS B_350_20_FFFFFF_ABABAB_000000_000000
IP: 217.117.29.100:27115

Rohkem servereid on muidugi tulekul. :) 



PS: Palume siiralt vabandust, et foorumis on väga palju asju puudu. Terve juhtkond oli päris pikalt eemal, ning keegi ei leidnud väga aega, et sellega tegeleda. Kuid nüüd oleme tagasi ning tegutseme igal võimalusel! :)
Skylan
Skylan

Liitus : 17/06/2013
Postitusi : 285

PostitamineSkylan 09.04.17 12:48

Arvad, et uue nimega toodab paremini? Kappa
WieFFe
WieFFe

Liitus : 24/06/2014
Postitusi : 1565

PostitamineWieFFe 09.04.17 13:22

Skylan kirjutas:Arvad, et uue nimega toodab paremini? Kappa
Pole minu kommuun, ma aitan arendada ja tegin postituse ;)
Lumistor
Lumistor

Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 2771

PostitamineLumistor 09.04.17 23:20

✔️ - Vähe mängijaid Kappa
r0byN
r0byN
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 185

Postitaminer0byN 09.04.17 23:44

Elu mõtekas on teha muidugi uusi kommuune kui iga päev jääb mängijaid 1.6 maastikul vähemaks :kappa:
Ei pea just matemaatik olema, et mõista seda, et kui on rohkem servereid, siis on serverites vähem mängijaid. Ja see ei ole ju minuteada kasulik kellelegi, sest koguaeg on vähe rahvast ja ega siis kommuun tulu ka ei teeni.

Aga noh, proovige ja testige, lihtsalt vahel ajab naerma, kui samad tüübid teevad kolmandat-neljandat korda uue nimega kommuuni ja ütlevad, et see on nüüd see õige ja parim. Nagu mingi püramiidskeem - "See on suurema tootlusega ja veel väiksema riskiga skeem kui enne, pane oma raha nüüd siia!".

Hoiame kokku pigem, 2-3 kommuuni ja sellest piisab, meid niigi vähe. Niikuinii on serverite/kommuunide tegemine pigem kulu kui tulu. (Ja ma pean silmas AEGA)
WieFFe
WieFFe

Liitus : 24/06/2014
Postitusi : 1565

PostitamineWieFFe 10.04.17 15:21

r0byN kirjutas:Elu mõtekas on teha muidugi uusi kommuune kui iga päev jääb mängijaid 1.6 maastikul vähemaks :kappa:
Ei pea just matemaatik olema, et mõista seda, et kui on rohkem servereid, siis on serverites vähem mängijaid. Ja see ei ole ju minuteada kasulik kellelegi, sest koguaeg on vähe rahvast ja ega siis kommuun tulu ka ei teeni.

Aga noh, proovige ja testige, lihtsalt vahel ajab naerma, kui samad tüübid teevad kolmandat-neljandat korda uue nimega kommuuni ja ütlevad, et see on nüüd see õige ja parim. Nagu mingi püramiidskeem - "See on suurema tootlusega ja veel väiksema riskiga skeem kui enne, pane oma raha nüüd siia!".

Hoiame kokku pigem, 2-3 kommuuni ja sellest piisab, meid niigi vähe. Niikuinii on serverite/kommuunide tegemine pigem kulu kui tulu. (Ja ma pean silmas AEGA)

Ma olen täiesti nõus.
Pole küll minu kommuun, mul lihtsalt paluti selline teema teha. Ning ei olnud selle tegemise vastu midagi.
Tonight
Tonight

✔ FixusCS Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 10.04.17 19:55

r0byN kirjutas:Ei pea just matemaatik olema, et mõista seda, et kui on rohkem servereid, siis on serverites vähem mängijaid. Ja see ei ole ju minuteada kasulik kellelegi, sest koguaeg on vähe rahvast ja ega siis kommuun tulu ka ei teeni.

[---]

Hoiame kokku pigem, 2-3 kommuuni ja sellest piisab, meid niigi vähe. Niikuinii on serverite/kommuunide tegemine pigem kulu kui tulu. (Ja ma pean silmas AEGA)
Kuidas võtta... Kui keegi tahab kommuuni teha, siis ei saa teda keelata. See, et kellelgi on kommuun mitu aastat olnud, ei anna talle õigust olla ainus või üks väheseid teenuspakkujaid Eestis.

Turumajanduse alustele tuginev süsteem on päeva lõpuks kõigi jaoks ideaalseim variant. Kommuunide vahel esineb konkurents, mis sunnib omanikke rohkem pingutama. Ei saa lootma jääda ainult tuntud nimele, kommuun peab olema pidevas arengus, vastasel juhul liigub osa mängijaid uutele jahimaadele.

// Saan muidugi aru ka sinu nägemusest, kolm full mänguserverit tundub ilusam vaatepilt kui kuus half full serverit, aga arengu ja valikuvõimaluste vaatenurgast paraku nii ei ole.
Talirand
Talirand

✔ FixusCS Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 11.04.17 10:06

r0byN kirjutas:Elu mõtekas on teha muidugi uusi kommuune kui iga päev jääb mängijaid 1.6 maastikul vähemaks :kappa:
Ei pea just matemaatik olema, et mõista seda, et kui on rohkem servereid, siis on serverites vähem mängijaid. Ja see ei ole ju minuteada kasulik kellelegi, sest koguaeg on vähe rahvast ja ega siis kommuun tulu ka ei teeni.

Aga noh, proovige ja testige, lihtsalt vahel ajab naerma, kui samad tüübid teevad kolmandat-neljandat korda uue nimega kommuuni ja ütlevad, et see on nüüd see õige ja parim. Nagu mingi püramiidskeem - "See on suurema tootlusega ja veel väiksema riskiga skeem kui enne, pane oma raha nüüd siia!".

Hoiame kokku pigem, 2-3 kommuuni ja sellest piisab, meid niigi vähe. Niikuinii on serverite/kommuunide tegemine pigem kulu kui tulu. (Ja ma pean silmas AEGA)

Täpselt sama võiks ka Teile öelda, kui hakkasite kommuuni looma. Milleks Te tegite, kui on olemas juba 2 suurt kommuuni. Röövite nii rahvast. "Niigi vähe mängijaid.."
Tonight
Tonight

✔ FixusCS Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 18.04.17 19:57

Teema võib lukku panna (ehk kommuun on tegevuse lõpetanud)?
kRm.
kRm.
Juunior
Liitus : 15/04/2017
Postitusi : 33

PostitaminekRm. 18.04.17 21:24

Kommuun lõpetas teadmata põhjusel tegevuse.

// Võib küll lukku panna.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele