Hinda spetsialisti

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 17.06.20 14:37

Sooviksin ausat tagasisidet ja konstruktiivset kriitikat kõige kohta, mis on seotud antud mänguserveriga ja kuidas minu tegemistega rahul ollakse.

  • Kas ma olen toime tulnud nauditava mängukeskkonna loomisega? Palun täpsusta enda vastuse tagamaid.
  • Kas ma olen serveri arendamisel piisavalt teie arvamust küsinud ja kuulda võtnud? Palun täpsusta, too näiteid.
  • Kas minu pühendumine ja ohverdatav aeg (laias laastus selline nagu ta viimase kuu aja jooksul on olnud) on piisav, et sellist projekti edukalt juhtida?
  • Kas ma olen kõiki asju arvesse võttes sobilik selle projekti juhtimiseks või oleks sellel selgelt paremad väljavaated tulevikku kui seda teeks keegi teine? Kui jah, siis kes?


Vastake nii, kuidas soovite, üleval lihtsalt punktid, millele sooviksin võimalikult paljudelt erinevatelt inimestelt vastuseid, aga olen huvitatud absoluutselt igasugusest tagasisidest ja luban kõigile sobilikult mõtteaega pühendada!
Tonight
Tonight

Hinda spetsialisti Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17982

PostitamineTonight 17.06.20 23:51

Server on hea – maplist korralik, crashe ei ole, lagi pole. Üheks probleemiks on vist endiselt see, et mapivahetus ei oota roundi lõpuni?

Võib-olla oleks eeldanud, et server toob foorumisse (rohkelt) uusi kasutajaid, samas ei sõltu see ainult meist. Kuna nonnereid sisse ei lase, siis ei ole ka unbannidega erilist teemat, mis sunniks liituma.

Ei näe väga kedagi teist, kes suudaks (ja viitsiks?) seda projekti paremini vedada.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele