Aasta 2020 kokkuvõte ja vaade tulevikku

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

Aasta 2020 kokkuvõte ja vaade tulevikku Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 29.12.20 11:34

Aasta 2020 kokkuvõte ja vaade tulevikku Logob110

2020 lühikokkuvõte

Aasta lõppedes tundub paslik võtta Favali 2020 kokku ning vaadata pisut tulevikku. Üldjoontes võime tänavuse aastaga rahule jääda, üritusi toimus mitmeid ning kuigi aktiivsus oli pisut kasinavõitu, siis ei tulnud see juhtkonnale üllatusena. Nagu on majanduses toodetele omane teatud arengukõver ehk elutsükkel, siis sama loogika kehtib ka foorumite puhul: Faval on läbinud oma eluea jooksul kiire kasvuperioodi, saavutas aastaks 2017 küpsuse ning on nüüd jõudnud langusfaasi, kus meil on keeruline millegi uuega turule tulla ning eesmärk on olemasoleva turuosa säilitamine.

Aasta 2020 kokkuvõte ja vaade tulevikku Screen16

Investeeringute ehk foorumiga seotud kulude poolest oli tänavune aasta juhtkonna jaoks üks kallimaid, kokku läks erinevate ürituste peale (oksjonid, auhinnamäng, kokkutulek, turniir, piparkoogimäng) ca 1000 EUR. Oleme juhtkonnas juba kokku leppinud, et vähendame investeeringuid oluliselt ning suurte auhindade pakkumine (omafinantseeringuga foorumite mõistes) on tulevikus vähetõenäoline. Kindlasti leidub ka taolisi isikuid, kelle jaoks jutu põhjal on selline summa väike, aga eks summad tunduvad siis alati väikesed, kui keegi teine need enda taskust kinni maksab.

2020 sündmused

Favali mündid
Võtsime kasutusele foorumisisese valuuta, mida sai kasutada auhindade lunastamiseks. Kuna oksjonitel oli osalejaid vähe ning asi oli küllaltki kulukas, siis otsustasime süsteemi (ajutiselt) peatada.

Favali auhinnamäng 2020
Juulis toimus taaskord Favalis auhinnamäng, mille eesmärgiks oli aktiivsuse suurendamine.

Favali VII kokkutulek
Augustis toimus Favali seitsmes kokkutulek, kuhu tulid kohale Favali kõige coolimad kasutajad.

Eesti CUP 2020
Augusti lõpus toimus CS 1.6 turniir, mille võitis Leedu tiim. Kahe kommuuni koostöös plaanitud projekti viis lõpuks läbi ainult Faval ning arvestades kõiki tagasilööke oli turniir edukas. Suvel oli avatud ka Favali CSi server, mis lõpetas tegevuse pärast turniiri.

Piparkoogimäng 2020
Neljandat korda toimus detsembris piparkoogimäng, mille eesmärk oli jõulumeeleolu tekitamine.

Mis saab edasi?

Kindel on see, et Faval on ja jääb. Eesmärk on jätkata vabaajafoorumina ning keskenduda pigem reaalses elus toimuvale, kunagi keskmes olnud arvutimängud on jäänud tagaplaanile.

Juhtkond soovib omalt poolt head vana aasta lõppu ning loodetavasti kohtume Favalis ka uuel aastal!

Aasta 2020 kokkuvõte ja vaade tulevikku Q4MSDig
Koke#6
Koke#6

Liitus : 30/04/2014
Postitusi : 1306

PostitamineKoke#6 29.12.20 16:57

Olen valmis rahaliselt õla alla panema :P Eesti parim foorum
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 31.12.20 22:48

Lisaksin veel omalt poolt mõned read.

Aktiivsuse koha pealt leian, et meie võime küll auga välja öelda, et Favalis on kvantiteedist olulisem kvaliteet. Regulaarselt aktiivseid kasutajaid ei ole küll väga palju, kuid need, kes on, on väga regulaarselt aktiivsed ja mis veelgi olulisem, tänu neile on meil sisu. Eestis ei ole palju neid kommuune, veel vähem niivõrd pisikese "rahvaarvuga" kommuune, kes enda kohta seda öelda võivad. Minagi, kes ma pean ennast võrdlemisi sagedaseks külaliseks siin, pean tõele au andma ja tunnistama, et osadele tõelistele OG-dele nagu näiteks @zibreazebra, @Heroes, @Talirand ja @Robin ma enda aktiivsusega haisule ei saa. Ja siis on meil muidugi @Tonight, keda näiliselt üldse ei morjenda kellegi aktiivsus ega miski muu vaid tema järeleandmatu pühendumine Favali arengusse on imetlusväärne ja pretsedenditu. See väljendub ilmekalt kõikides nendes üritustes, mida ta juba niigi aktiivse elustiili kõrvalt ikka ja jälle võtab vaevaks korraldada ja seda kõike tegelikult vaid "aitäh" eest, kui sedagi.

Ja olenemata väiksemapoolsest arvust on ju see aasta toonud meile mitmeid uusi kasutajaid, kes ei ole lihtsalt korraks siia sattunud ja siis igaveseks kadunud vaid on ka jäänud aktiivseks, kes rohkem, kes vähem. Aastaga on seltskonda tublisti sisse sulanduda suutnud @St1ven, kes on eriti viimasel ajal igati asjaliku noormehe mulje jätnud ja loodan siiralt, et tema aktiivsus selliseks ka jääb. Natuke tagasihoidlikumad uustulnukad on meil @LauraK ja @Uxglam, kes ei ole küll seni olnud kuigi jutukad, kuid nende regulaarset kohalolekut on siiski tore nentida ja loodame, et uuel aastal saab ka see jää lõhutud.

Ääretult hea on muidugi näha Favali aegumatuid legende, kes ei paista küll silma enda ööpäevaringse jutustamisega chatboxis ega mujal, kuid nende pidevat kohalolekut ei saa mingil juhul märkamata jätta. @Rannatuul, keda meil on kahtlemata hea meel taaskord enda juures tagasi näha, @NiceSk1ll3r, kes ei vajagi rohkemat tutvustust, sest ta on lihtsalt nii kõva mees ning otseloomulikult @Alive, keda paraku küll ei näe nii tihti kui sooviks, aga teades, kuidas ta elus põhjagaasiga väsimatult minna annab, ei saa seda talle kindlasti pahaks panna.

Mulle isiklikult on sellest aastast värvikaimalt meelde jäänud muidugi kokkutulek, kus mul oli õnne kohtuda 9 suurepärase inimesega ja keda ma ka tollest päevast saati igatsenud olen. See oli vaieldamatult minu suve üks tipphetk ja ma ootan pikisilmi järgmist kokkutulekut (mis on õnneks juba päris varsti!)

Kasutan nüüd ka võimalust, et tänada selle tunnustuse ja usalduse eest, mis ühise nõupidamise ja otsustamise tulemusena mulle läinud septembris osaks sai. Loodan seda väärida ja püüan olla edasiviivaks jõuks selles toredas masinavärgis.

Loodan hingest, et uuel aastal jätkame me kõik vähemalt sama heas vaimus positiivse õhkkonna hoidmist, adekvaatse ja omanäolise sisu loomist, kokkuhoidmist ning üheskoos kasvamist.

Soovin teile kõigile hoomamatult toredat aastavahetust ja et uus algaks ikka kõige sellega, mida hing kõige enam ihkab!

EDIT 01/01/2021: Head uut aastat! :lol:
Talirand
Talirand

Aasta 2020 kokkuvõte ja vaade tulevikku Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 01.01.21 12:49

Faval on nagu mu teine kodu!
Alive
Alive

Aasta 2020 kokkuvõte ja vaade tulevikku Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 01.01.21 18:48

Usun et võime kõik öelda, et what a year it was. :D Kindlasti jääb meelde selle aastane kokkutulek, kus oli kohal juba mõned tuttavad näod kui ka palju uusi, mida oli väga tore näha! Oleme väga tublid, et saame kokku tulla kollektiivina ilma, et asi läheks liiga üle käte. :D

Tänud kõigile, kes on olnud meiega nii see kui ka eelnevad aastad!

Täis gaasiga edasi ka aastal 2021, head uut aastat! :xmas: (H)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele