Tasuta krüptoraha teenimise võimalused

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 15.01.21 11:54

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused DyL96VW

Esimese asjana tuleb mainida, et ole väga ettevaatlik, kui keegi tutvustab sulle võimalust tasuta krüptoraha teenimiseks läbi mingi veebilehekülje. Tee pisut taustauuringut, pannes pakutud veebilehe nime Googlesse. Lisaks tuleb mainida, et sõna 'tasuta' pole täiesti korrektne, kuna tegelikult sa kulutad ikkagi pisut oma aega ning ka sellel on väärtus (näiteks vähemalt minu hinnangul ei ole mingit mõtet kulutada näiteks 2 tundi mingi küsitluse täitmiseks, et siis sealt 1 EUR teenida).

Vastutan ainult enda postitustes soovitatud võimaluste eest.

Julgustan ka teisi erinevaid võimalusi tutvustama. Eks igaüks teab ise, et kas kasutab neid või ei. Lubatud on ka referral lingid, kuid ilus oleks välja tuua, et mis saad selle kaudu liitudes sina ning mis saab liituja.

Coinbase Earn

Tutvustan ise Coinbase Earni (https://www.coinbase.com/earn/). Asja sisu on see, et õpid tundma erinevaid krüptorahasid ning teenid selle eest pisut seda sama raha (mille saad soovi korral vahetada vabalt valitud vääringuks, nt Bitcoiniks). Üldiselt käib asi nii, et vaatad 1-2 minutit kestva video, seejärel vastad õigesti küsimusele (saad vajadusel mitu korda proovida) ning teenid selle videoga 1-3 dollari väärtuses krüptoraha. Kokku on praegu Coinbase Earnis 16 erinevat krüptoraha ning iga kohta keskmiselt 3 videot.

Et seda kasutada, peab sul olema:
1) Coinbase konto. Coinbase (info: https://et.wikipedia.org/wiki/Coinbase) on üks peamistest krüptovahendajatest ja pika ajalooga, seega tegu on kindlasti ühe turvalisema meetodiga.
2) konto verified. Selleks pead tegema isikutuvastuse (vaja läheb nt ID-kaardi pilti ja mingit arvet, kus on su nimi ja aadress peal). Esmapilgul võib taoline tuvastus olla ebameeldiv, kuid iga tõsiseltvõetav vääringutega tegelev veebileht peab selle tegema, kuna maailmas kehtivad terrorismi ja rahapesu tõkestamise seadused, mida ettevõtted peavad täitma. Pigem tasuks olla ettevaatlik nende lehtede suhtes, kes selliseid dokumente ei nõua.
3) pead olema Coinbase süsteemi hinnangul niiöelda 'puhas' ehk süsteem ei tohi tuvastada sul mitu kontot või muid kahtlaseid tegevusi (täpselt ei oska seda punkti kommenteerida, vähemalt mul endal ei olnud mingeid probleeme, samas olin ka kasutaja aastast 2014 ja kasutasin Earni nüüd alles 2021).

Kui punktid täidetud, siis mine Coinbase Earn lehele (https://www.coinbase.com/earn/) ja hakka krüptoraha teenima.
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused TEyalQw
Kuna tahtjaid on palju ja kui kõik hakkaksid korraga teenima (ning müüma/convertima), siis võiks toimuda turul ebameeldivaid hinnamuutuseid, seega pannakse kasutajad kõigepealt iga vääringu juures eraldi waitlisti ehk järjekorda ootama.
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused HmWZcAl

Seejärel läheb veidi aega (tuntumate puhul läks mul alla 24h), enne kui ilmub samale lehele 'Earn' nupp, millele vajutades saad sa lõpuks teenima minna.

Põhimõtteliselt näeb asi välja selline (mul on juba lühike video vaadatud, küsimusele vastatud ning krüpto käes):
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Ky8gm6H

Ise pean Coinbase Earn'i eeliseks seda, et sa õpid erinevaid krüptovääringuid tundma ning teenid samal ajal raha. Miinuseks see, et ühel hetkel saavad sul videod kõik vaadatud ehk teenitav raha on piiratud.

// Lisaks pakub Coinbase Earn lisavõimalusena referral linkide kaudu (pisut suuremate) summade teenimiseks, kuid ma ei ole seda siin tutvustanud.

Minu enda teenistus läbi Coinbase Earni

Ise alustasin Coinbase Earnis 13. jaanuaril 2021 ning 24 tunniga teenisin 34 USD väärtuses krüptoraha (convertisin peaaegu kõik nendest Bitcoiniks). Edasine teenistus on aeglane/raske, ühes olen järjekorras ning mitmed valikus olevad krüptorahad hetkel münte ei paku. Paaris kohas on pildil kirjas X remaining, üldjuhul tegu on referral süsteemi kaudu teenitavate summadega.

(Esimene pilt on raha 'The Graph', seal on ülisuur ikoon pandud ning ei jää ilusasti screenshotile)
(Neljas pilt on raha 'Compound', ei jää ilusasti screenshotile; hetkel teenitud 9 USD; 10 USD teenimiseks pean paar päeva ootama ning ülejäänud 40 USD läbi referral süsteemi)
(Viies pilt 'Stellar Lumens': 10 USD teenitud, ülejäänud 40 USD läbi referral süsteemi)

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused YdeQ8uQ
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused X0HbvpO
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused XaAbPsM
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused EMfDpOz
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused RAeOufm
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 16.01.21 9:04

Osalustõestusmeetod
Osalustõestusmeetodi (ingl proof of stake) võimalust pakuvad mitmed süsteemid, kuid antud selgitus keskendub Cardano(ADA) teenimisele.
Tegemist on tasuta passiivse tulu teenimise võimalusega, mille ainsaks eelduseks on teatud hulga Cardano krüptovääringu ehk ADA omamine. Kuidas hankida ja talletada erinevaid krüptovääringuid, uuri välja siit: Krüptorahade hankimine ja talletamine. Erinevad võõrustajad võivad nõuda erinevaid koguseid, kuid reeglina on minimaalsed kogused väga väikesed.

Kui sul on mingi kogus ADA krüptovääringut talletatud ja sa soovid seda passiivset tulu panna teenima, siis selleks on mitmeid variante. Cardano ametlik soovitus on kasutada selleks ühte kahest rahakotist: Yoroi või Daedalus, kuid olemas on ka alternatiive. Enne mistahes teenuse kasutamist veendu alati, et oled teinud piisavalt uurimistööd ja tead, mis kasutamistingimused ja teenustasud selle teenusega kaasnevad.
Olles oma valiku teinud ja mingi hulga ADA-t mõnda sellisesse rahakotti kandnud, ei olegi rohkem vaja teha muud kui ainult otsida üles Staking, valida endale sobiv võõrustaja ehk pool, panustada enda vääring sinna ühisvarusse (ära muretse, sinu ADA ei kao mitte kuskile vaid on ainult ajutiselt seal ühisvarus kuni tsükkel läbi saab ja vääringud omanikele tagasi jaotatakse) ning loota, et just sinu ühisvaru võidab. Kui sinu ühisvaru võidab, saab see priske tasu ja tulu jagatakse osaliste vahel ära.


Viimati muutis seda Ekux (17.01.21 1:08). Kokku muudetud 1 kord
KiteC
KiteC
Veteran
Liitus : 19/07/2014
Postitusi : 1532

PostitamineKiteC 16.01.21 11:36

Elukoha tõestamiseks lihtsaim viis panga väljavõtte pdf, mille saab netipangast.
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 16.01.21 19:59

Ekux kirjutas:
Osalustõestusmeetod
Osalustõestusmeetodi (ingl proof of stake) võimalust pakuvad mitmed süsteemid, kuid antud juhis keskendub Cardano(ADA) teenimisele.
Tegemist on tasuta passiivse tulu teenimise võimalusega, mille ainsaks eelduseks on teatud hulga Cardano krüptovääringu ehk ADA omamine. Kuidas hankida ja talletada erinevaid krüptovääringuid, uuri välja siit: Krüptorahade hankimine ja talletamine. Erinevad võõrustajad võivad nõuda erinevaid koguseid, kuid reeglina on minimaalsed kogused väga väikesed.

Kui sul on mingi kogus ADA krüptovääringut talletatud ja sa soovid seda passiivset tulu panna teenima, siis selleks on mitmeid variante. Cardano ametlik soovitus on kasutada selleks ühte kahest rahakotist: Yoroi või Daedalus, kuid olemas on ka alternatiive. Enne mistahes teenuse kasutamist veendu alati, et oled teinud piisavalt uurimistööd ja tead, mis kasutamistingimused ja teenustasud selle teenusega kaasnevad.
Olles oma valiku teinud ja mingi hulga ADA-t mõnda sellisesse rahakotti kandnud, ei olegi rohkem vaja teha muud kui ainult otsida üles Staking, valida endale sobiv võõrustaja ehk pool, panustada enda vääring sinna ühisvarusse (ära muretse, sinu ADA ei kao mitte kuskile vaid on ainult ajutiselt seal ühisvarus kuni tsükkel läbi saab ja vääringud omanikele tagasi jaotatakse) ning loota, et just sinu ühisvaru võidab. Kui sinu ühisvaru võidab, saab see priske tasu ja tulu jagatakse osaliste vahel ära.
Kas oled ka ise proovinud? Kui jah, siis kui palju tulu oled reaalselt saanud? Küsimuse põhjuseks eelkõige see, et kas väikeste summadega on ka tegelikult lootust midagi teenida nii.
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 16.01.21 20:58

Tonight kirjutas:Kas oled ka ise proovinud? Kui jah, siis kui palju tulu oled reaalselt saanud? Küsimuse põhjuseks eelkõige see, et kas väikeste summadega on ka tegelikult lootust midagi teenida nii.
Lühike vastus: ei.

Küll aga olen Yoroi-s (ja ka mujal internetis) asja natuke uurinud ja aru saanud, et süsteem on suhteliselt hästi reguleeritud selles mõttes, et panustada saab alates väga väikestest summadest (100₳ = ~30€) ja olgugi, et poolide valik on väga lai, on tasu süsteemi poolt selliselt välja jagatud, et aasta lõikes on oodatav tulu kuitahes suure panuse pealt keskmiselt 5%, väljaarvatud pooli omaniku (hosti) jaoks, kes saab sellele lisaks ka muutumatu teenustasu (vähemalt 340₳) ja mingi protsendi kogu saadavast tulust (reeglina 1-3%, kuid enda pooli ligitõmbavuse tõstmiseks jäetakse seegi sageli 0% peale, mis omakorda tähendab suuremat tulu kõigile teistele). Küll aga tähendab muutumatu teenustasu olemasolu seda, et kui näiteks delegeerida enda ADA mõnda sellisesse pooli, kus ongi väga väikesed summad, siis võib saadud tulu osutuda praktiliselt olematuks, sest (vähemalt) 340₳ läheb saadud tulust igal juhul pooli omanikule. See aga on pigem kaduv väike probleem, sest nii väikestel poolidel puudub nagunii reaalne võimalus midagi teenida, sest suuremate poolide väärtused ulatuvad 50M ADA-ni.

Pole ise veel nii kaugele jõudnud, sest teen alles uurimistööd, et otsustada, missugust teenust (walletit) kasutama hakkan ja ma tegutsen praegu alles väga väikeste summadega, seega oleks minu tulu igal juhul vaid marginaalne ja seetõttu ma sellega ka ei kiirusta.
Koke#6
Koke#6

Liitus : 30/04/2014
Postitusi : 1306

PostitamineKoke#6 17.01.21 0:09

KiteC kirjutas:Elukoha tõestamiseks lihtsaim viis panga väljavõtte pdf, mille saab netipangast.
Kas sa näitasid tehinguid ka seal? :P Või lihtsalt ülemine osa
KiteC
KiteC
Veteran
Liitus : 19/07/2014
Postitusi : 1532

PostitamineKiteC 18.01.21 19:59

Ma panin kuu aja väljavõtte koos tehingutega, aga võid proovida ainult ülaosaga ka või siis sodid tehingutest rekvisiidid ära jne
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 19.01.21 14:05

Päris paljud kuvavad Coinbase Earnis hetkel 'Sorry! All X has been claimed! We'll notify you if more rewards become available'.

Ise olengi saanud sealt ainult:
• The Graph
• Maker
• Celo
• Compound
• Stellar Lumens

Band Protocoli puhul olen endiselt waitlistis. Ei saa vinguda samas, sisuliselt 34 USD maast leitud.
Stahv^
Stahv^

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Cup10
Liitus : 21/03/2014
Postitusi : 431

PostitamineStahv^ 21.01.21 2:43

Nädal aega juba waitlistis olnud FeelsBadMan
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 21.01.21 16:12

Stahv^ kirjutas:Nädal aega juba waitlistis olnud FeelsBadMan
Kellelgi veel sama teema? Huvitav värk, sain ise nendele eelnimetatuile sisuliselt kohe ligi.
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 21.01.21 16:20

Tonight kirjutas:
Stahv^ kirjutas:Nädal aega juba waitlistis olnud FeelsBadMan
Kellelgi veel sama teema? Huvitav värk, sain ise nendele eelnimetatuile sisuliselt kohe ligi.

Äkki @Stahv^ peab silmas Coinbase'i registreerumise waitlisti? Praegu korralik laviin uusi regajaid krüptovahendajatel ja igal pool järjekorrad, sest käsitsi peavad kontrollima kõiki.

Samal põhjusel võivad ka muidugi selle meetodi enda waitlistid venida.
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 21.01.21 23:31

Ekux kirjutas:Äkki @Stahv^ peab silmas Coinbase'i registreerumise waitlisti? Praegu korralik laviin uusi regajaid krüptovahendajatel ja igal pool järjekorrad, sest käsitsi peavad kontrollima kõiki.

Samal põhjusel võivad ka muidugi selle meetodi enda waitlistid venida.
Paljudes kohtades (sh Coinbases) teeb seda AI ehk asi käib sekunditega (eeldusel, et dokumendid on korrektsed). Eestis tegeleb nt Veriff taolise teenuse pakkumisega.

Pigem vast tasuta krüptole ülisuur nõudlus tekkinud.

// EDIT: Tundub jah, et nõudlus on ülisuur, näiteks on eemaldatud võimalus teenida läbi referral linkide.
Stahv^
Stahv^

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Cup10
Liitus : 21/03/2014
Postitusi : 431

PostitamineStahv^ 22.01.21 2:37

Ekux kirjutas:
Tonight kirjutas:
Kellelgi veel sama teema? Huvitav värk, sain ise nendele eelnimetatuile sisuliselt kohe ligi.

Äkki @Stahv^ peab silmas Coinbase'i registreerumise waitlisti? Praegu korralik laviin uusi regajaid krüptovahendajatel ja igal pool järjekorrad, sest käsitsi peavad kontrollima kõiki.

Samal põhjusel võivad ka muidugi selle meetodi enda waitlistid venida.
Mkm, selles òiges waitlistis ikka
Mul coinbase account mitu kuud juba, krùptot omanud ja verification tehtud, dno
Robin
Robin

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Auliig10
Liitus : 15/01/2016
Postitusi : 2981

PostitamineRobin 22.01.21 11:40

Stahv^ kirjutas:
Ekux kirjutas:

Äkki @Stahv^ peab silmas Coinbase'i registreerumise waitlisti? Praegu korralik laviin uusi regajaid krüptovahendajatel ja igal pool järjekorrad, sest käsitsi peavad kontrollima kõiki.

Samal põhjusel võivad ka muidugi selle meetodi enda waitlistid venida.
Mkm, selles òiges waitlistis ikka
Mul coinbase account mitu kuud juba, krùptot omanud ja verification tehtud, dno

Kirjuta neile, ma redditis ka paljuid näinud kes mitu kuud waitlistis istunud.
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 23.01.21 9:43

Tonight kirjutas:Band Protocoli puhul olen endiselt waitlistis.
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused TfW1NnP

Sain need lõpuks kätte siis, pidin ootama ligikaudu nädala.
Porrier
Porrier
Juunior
Liitus : 24/01/2021
Postitusi : 10

PostitaminePorrier 24.01.21 16:07

Tänud õpetuse eest!
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 31.01.21 23:33

Õnnestus täna uue NuCypher krüptovääringuga saada +3 USD. Olin waitlistis üpris kaua, mälu järgi äkki ca nädala.
whitedoodle
whitedoodle

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Script12
Liitus : 24/02/2013
Postitusi : 219

Postitaminewhitedoodle 25.02.21 11:09

Ma üle nädala waitlistis olnud. Saatsin kirja coinbase'i, vaatame, mis vastavad.
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 26.02.21 3:06

whitedoodle kirjutas:Ma üle nädala waitlistis olnud. Saatsin kirja coinbase'i, vaatame, mis vastavad.
Tean veel inimesi, kes on väga kaua waitlistis olnud, ilmselt väga suur nõudlus hetkel.

Uus krüptoraha tuli, 3 USD saadaval:
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused 0ybMDsa
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 29.03.21 10:07

Ilmselt paljud juba teavad, aga järgmine 6 USD saadaval:
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused GkbIOAY
whitedoodle
whitedoodle

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Script12
Liitus : 24/02/2013
Postitusi : 219

Postitaminewhitedoodle 29.03.21 20:18

whitedoodle kirjutas:Ma üle nädala waitlistis olnud. Saatsin kirja coinbase'i, vaatame, mis vastavad.
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused ?u=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-8eOCLXBzhU0%2FVLiRIcYL57I%2FAAAAAAAABDg%2FbCy7C10QQ64%2Fs1600%2Fd6341-funny-internet-meme-guy-sitting-in-front-of-computer
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 29.03.21 21:11

Nende support pidi kohutav olema, kuu aega vaikust jah? :D
whitedoodle
whitedoodle

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Script12
Liitus : 24/02/2013
Postitusi : 219

Postitaminewhitedoodle 29.03.21 21:25

Jep, 25ndast veebruarist :D
Tonight
Tonight

Tasuta krüptoraha teenimise võimalused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 30.03.21 12:39

Tonight kirjutas:Ilmselt paljud juba teavad, aga järgmine 6 USD saadaval:
Tasuta krüptoraha teenimise võimalused GkbIOAY
Enam ei ole saadaval. Juba mitmendat korda kaob uus sealt teatud aja pärast ära, tasub kiirelt reageerida.
Bella
Bella

Liitus : 19/03/2013
Postitusi : 680

PostitamineBella 30.03.21 13:49

Ma tegin veebruaris kasutaja ja sain peale isiku kinnitamist kohe neid ülesandeid teha 🤔 Ootama küll ei pidanud

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele