saab keegi öelda...?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

zkevvuz
zkevvuz
Liige
Liitus : 29/12/2014
Postitusi : 134

Postitaminezkevvuz 24.01.15 0:01

Tere Saab palun keegi öelda mis ma peaksin lisama kui mul on DVZ_shoutbox ja foorum on MyBB et mis peaksin sinna scripti lisama et oleks nii et kui kirjutab admin siis oleks roheline kiri kui kirjutab korrahoidja siis on sinine kiri ja kui kirjutab moderaator siis on punane kiri ja teistel tavaline :D
Breakdown
Breakdown

saab keegi öelda...? Script12
Liitus : 15/02/2014
Postitusi : 3559

PostitamineBreakdown 24.01.15 14:27

See ei olene skriptist tho. Mine googelda... 15 minuti töö.
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 24.01.15 22:32

zkevvuz kirjutas:Tere Saab palun keegi öelda mis ma peaksin lisama kui mul on DVZ_shoutbox ja foorum on MyBB et mis peaksin sinna scripti lisama et oleks nii et kui kirjutab admin siis oleks roheline kiri kui kirjutab korrahoidja siis on sinine kiri ja kui kirjutab moderaator siis on punane kiri ja teistel tavaline :D

Peaks aitama ka BBCode-s ehk värvikoodid. Nagu TEKST
zkevvuz
zkevvuz
Liige
Liitus : 29/12/2014
Postitusi : 134

Postitaminezkevvuz 25.01.15 20:17

ei aidanud eriti :(
KiteC
KiteC
Veteran
Liitus : 19/07/2014
Postitusi : 1532

PostitamineKiteC 25.01.15 22:51

noob
avatar
UskuMatu
Komeet
Liitus : 15/03/2013
Postitusi : 632

PostitamineUskuMatu 25.01.15 23:16

zkevvuz kirjutas:Tere Saab palun keegi öelda mis ma peaksin lisama kui mul on DVZ_shoutbox ja foorum on MyBB et mis peaksin sinna scripti lisama et oleks nii et kui kirjutab admin siis oleks roheline kiri kui kirjutab korrahoidja siis on sinine kiri ja kui kirjutab moderaator siis on punane kiri ja teistel tavaline :D
Ma oletan ,et sa kasutad MyBB versiooni ehk 1.8.3 ning DVZ_Shoutbox see puhas jura... ei soovita kuna olen läbi testinud ning teinud asju juurde ei ole väga kasutatav shoutbox.Mida mina soovitan kasuta Inferno shoutboxi vähe parem shoutbox saab teha asju paremas enda järgi jms kui sa vähemalt oskad skripti koodi.
WenoN
WenoN

Liitus : 09/12/2014
Postitusi : 610

PostitamineWenoN 16.02.15 22:25

Ah ,et kuidas saab v :D Ei tea kas mõtlen täpselt seda sama aga muudad Administraatori grupis värvi ära ehk siis
Halda gruppe or smth... Siis "grupp" millele tahad panna värvilist kirja või glowing või nii siis on chatis ka see kiri..

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele