Foorumi tulevikusuund

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Koke#6
Koke#6

Liitus : 30/04/2014
Postitusi : 1306

PostitamineKoke#6 28.07.15 21:14

Ei kujuta eriti Favalit Minecrafti foorumina ette, võiks ikka hoida CSiteemalisena :)
Muuta võiks natuke juhtkonda, Alive ja Numb on toredad tüübid, aga administraatoritena nendest väga tolku ei tundu olevat.
Heroes
Heroes

Foorumi tulevikusuund - Page 2 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 28.07.15 21:19

minna mybbks üle :ninja: ja keegi uueks modeks
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 28.07.15 22:05

See teema meenutab mul üht viimast foorumiteemat, kus plärati kaks tundi ja lõpuks jõuti selleni, et midagi ei muutu. :D Häid lahendusi ei oska pakkuda, aga paar mõtet lööks letile.

Tõstatati probleem, et kuidas vabaneda (või vähemalt vähendada) sisutust mölast ja sisututest "+1 stiilis postitustest", kuid samas paljud need samad igapäeva kasutajad, kes siin eelnevalt lahendusi nö. foorumi paremaks muutmisel on välja pakkunud.. on ka siinsamas teemas ise juba suutnud korduvalt tühju "+1 stiilis" postitusi postitada.
Ärgu võtku keegi isiklikult, aga tõin lihtsalt elusa näite siitsamast teemast, kuidas tühjad postitused tekivad.

Foorum võiks pigem olla nii CS 1.6, CS:GO kui ka Minecraft põhiline.

Foorumi disaini võiks uuendada, mis tooks värskeid kasutajaid juurde.

Vajaksime karmikäelist moderaatorit.

@Koke#6 Administratsioon: Kui neile selle töö eest raha ei maksta, siis ei ole nad kohustatud ka pingutama. See on nagu vabatahtlike töö kusagil välilaagris. Jah, sa võid seal passida ja kahte kasti tõsta, aga kui sa ikka ei ole südamega asja juures, siis liigub elu ikka veidi teisiti. Foorumis samuti, Alive suhtes minu arvates on tegemist aruka ja tegusa inimesega, aga mitte juhipositsiooni sobiva isikuga. Ära solvu, see lihtsalt tundub nii :)
Arvan, et foorumi allakäik hakkas sellest hetkest, kui loodi too reputatsioonisüsteem. Kui vaadata seda teemat, kus häid ja halbu reputatsioone välja tuuakse, jääb küll lasteaia tunne. Enamus hinnanguid pannakse täiesti mõttetu asja eest, täiesti mõttetus teemas. Mõned näivad olevat lausa sõltuvuses sellest, et saaks mõnele panna.

Samuti olen tähele pannud, et inimesed ei vaevu enam postitama kindlatesse määratud alateemadesse, vaid pigem annavad sellest teada lihtsalt päeva inimeste teemas. Mis seda põhjustanud on, ei oska öelda, ehk taas foorumi vale struktuur, kus kasutajatel on raske jälgida mingeid kindlaid kategooriaid ja otsustavad postitamata jätta, kui kõik ühe supis koos on, samas võib-olla on interneti suhtlus üleüldse edasi arenenud ja kasutajad ei vaevu enam sellist sisu genereerima, mida igaüks niikuinii mujalt kuuleb.

Ise soovitaks veel ehk kategooriate paigutuse ja struktuuri üle käia.


Lucky:*Cat




Tonight
Tonight

Foorumi tulevikusuund - Page 2 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 28.07.15 22:23

Heroes kirjutas:minna mybbks üle :ninja:
Mis põhjusel? phpBB3 ei takista foorumi arengut.
Lucky:*Cat kirjutas:Foorum võiks pigem olla nii CS 1.6, CS:GO kui ka Minecraft põhiline.
Kõik need mängud on foorumis esindatud, aga CS 1.6 domineerib, sest sinna on juhtkond (ja kasutajad) kõige rohkem panustanud. Tuleks teha serverid, et teised mängud järele aidata.
Lucky:*Cat kirjutas:Foorumi disaini võiks uuendada, mis tooks värskeid kasutajaid juurde.
Kahtlen, kas keegi on registreerimata jätnud just kujunduse pärast. Favalis on olnud palju halvemaid kujundusi kasutusel.
Lucky:*Cat kirjutas:Vajaksime karmikäelist moderaatorit.
Augustis on plaanis teha mõningad muudatused.
Lucky:*Cat kirjutas:Arvan, et foorumi allakäik hakkas sellest hetkest, kui loodi too reputatsioonisüsteem. Kui vaadata seda teemat, kus häid ja halbu reputatsioone välja tuuakse, jääb küll lasteaia tunne. Enamus hinnanguid pannakse täiesti mõttetu asja eest, täiesti mõttetus teemas. Mõned näivad olevat lausa sõltuvuses sellest, et saaks mõnele panna.
Kas see tekst on lihtsalt juhuslikult postitusse jäänud? Ei saa täpselt aru, mis reputatsioonisüsteemist juttu on, Favalis on kasutusel Like-nupp.
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 28.07.15 22:42

Lucky:*Cat kirjutas:Arvan, et foorumi allakäik hakkas sellest hetkest, kui loodi too reputatsioonisüsteem. Kui vaadata seda teemat, kus häid ja halbu reputatsioone välja tuuakse, jääb küll lasteaia tunne. Enamus hinnanguid pannakse täiesti mõttetu asja eest,  täiesti mõttetus teemas. Mõned näivad olevat lausa sõltuvuses sellest, et saaks mõnele panna.
Tonight kirjutas:Kas see tekst on lihtsalt juhuslikult postitusse jäänud? Ei saa täpselt aru, mis reputatsioonisüsteemist juttu on, Favalis on kasutusel Like-nupp.

Pidasingi selle all silmas Like-nuppu. :P

Olen jutulainel ja panen veel paar mõtet. :)

• Privaatne foorum (?)
• Mu arust oodatakse foorumilt liiga palju stiilis 'pls aidake mind, see on ju foorumi mõte.' Seda annaks parandada (?)

Ilmselt lähenen asjale idealistlikult, kuid ei suuda hetkel ka ühtegi paremat ideed välja mõelda, kuidas foorumi üldist kvaliteeti ja taset tõsta.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 28.07.15 23:13

Lucky:*Cat kirjutas:
Lucky:*Cat kirjutas:Arvan, et foorumi allakäik hakkas sellest hetkest, kui loodi too reputatsioonisüsteem. Kui vaadata seda teemat, kus häid ja halbu reputatsioone välja tuuakse, jääb küll lasteaia tunne. Enamus hinnanguid pannakse täiesti mõttetu asja eest,  täiesti mõttetus teemas. Mõned näivad olevat lausa sõltuvuses sellest, et saaks mõnele panna.
Tonight kirjutas:Kas see tekst on lihtsalt juhuslikult postitusse jäänud? Ei saa täpselt aru, mis reputatsioonisüsteemist juttu on, Favalis on kasutusel Like-nupp.

Pidasingi selle all silmas Like-nuppu. :P

Olen jutulainel ja panen veel paar mõtet. :)

• Privaatne foorum (?)
• Mu arust oodatakse foorumilt liiga palju stiilis 'pls aidake mind, see on ju foorumi mõte.' Seda annaks parandada (?)

Ilmselt lähenen asjale idealistlikult, kuid ei suuda hetkel ka ühtegi paremat ideed välja mõelda, kuidas foorumi üldist kvaliteeti ja taset tõsta.
Kuradi sa oled RIP liige kui ma ei eksi? Kogemata eile juhtusin kasutajaid nägema.
Janeli
Janeli
Komeet
Liitus : 07/11/2014
Postitusi : 443

PostitamineJaneli 30.07.15 23:09

Minu arust on kõik korras, foorum suundub õiges suunas ja asja juhivad õiged inimesed! :)
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 30.07.15 23:17

Serverid lõpuks valmis, mis me inimesi muidu ikka lollitame.
Kui servereid ei tule siis lihtsalt need teemad, alafoorumid jms ära kustutada (milleks lollitada).

Muidu muud teha vaja polekski, vb veits karmim juhtkond.
Skylan
Skylan

Liitus : 17/06/2013
Postitusi : 285

PostitamineSkylan 31.07.15 1:41

Ärge kandke CS:GO'd veel maha, see on eksisteerinud alates 2012 aastast, ehk siis ainult 3 aastat.
Usun, et läheb veel mõned aastad aega, et saaks sinna samasuguse elu sisse nagu kunagi 1.6'es oli.

Lisaks, miks peab kõik just mängudega seotud olema?
Miks see ei võiks olla vabaaja foorum või midagi taolist?
Talirand
Talirand

Foorumi tulevikusuund - Page 2 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 31.07.15 1:42

Janeli kirjutas:Minu arust on kõik korras, foorum suundub õiges suunas ja asja juhivad õiged inimesed! :)
Ei ole ka paha, kui kõik samaks jäävad, ainult Faval Serverid võiks online tulla. :)
flammable
flammable

Liitus : 17/08/2014
Postitusi : 1600

Postitamineflammable 31.07.15 18:09

Muuta juhtkonda? (?)
Muidu hea ja tore juhtkond kuid pooltest pole kasu midagi, nt Numb. Ta on nagu kuuvari, ei oskagi öelda mis Ta siin foorumis teinud on
Alive samuti, teda isegi olen näinud :D

Atm Tonight selle foorumiga vast kõige rohkem pingutanud.

Ma pole isegi seda  näinud ,et ükski moderaator teeks tööd, sulgeks teemasi jne,
Tonight
Tonight

Foorumi tulevikusuund - Page 2 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 31.07.15 19:12

flammable kirjutas:Ma pole isegi seda  näinud ,et ükski moderaator teeks tööd, sulgeks teemasi jne,
Kui ei märka, siis järelikult tehakse head tööd. :D Tänane päev:
Foorumi tulevikusuund - Page 2 P11
Wastumusi♥
Wastumusi♥

Foorumi tulevikusuund - Page 2 Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 31.07.15 20:49

Tonight kirjutas:
flammable kirjutas:Ma pole isegi seda  näinud ,et ükski moderaator teeks tööd, sulgeks teemasi jne,
Kui ei märka, siis järelikult tehakse head tööd. :D Tänane päev:
Foorumi tulevikusuund - Page 2 P11
Siiski mitte kõige paremini http://www.faval.eu/t1922-taotlen-rs-bloggeri-embleemi :D

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele