Error

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

kanake
kanake
Juunior
Liitus : 20/03/2017
Postitusi : 46

Postitaminekanake 26.03.17 13:21

Kui teen postituse oma foorumisse ja kui lähen seda lugema, siis visab ette selise erorri:
Error E1bPOnc
Oskab keegi ehk aiitada? Vajuta pildi peale, et seda suuremalt näha.
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 26.03.17 13:51

Kas su tehtud postitus sisaldab " märki? Kui jah, siis selles asi ongi. Kuna php programmis on antud märgil oma funktsioon, siis ta keerabki selle functions_post faili peeti, sest tema jaoks on arusaamatu, et järsku on kuskil keset rida mingi ". Ühesõnaga, lihtne aru saada aga raske seletada.

Ma mingi php proff pole, nii et ma ei tea kuidas seda parandada, aga googelda natuke ja ma arvan, et midagi väga keerulist ei tohiks olla.
Senikaua väldi postitustes " märki kasutamist.

//EDIT: http://stackoverflow.com/questions/18050071/php-parse-syntax-errors-and-how-to-solve-them
kanake
kanake
Juunior
Liitus : 20/03/2017
Postitusi : 46

Postitaminekanake 26.03.17 13:58

Ekux kirjutas:Kas su tehtud postitus sisaldab " märki? Kui jah, siis selles asi ongi. Kuna php programmis on antud märgil oma funktsioon, siis ta keerabki selle functions_post faili peeti, sest tema jaoks on arusaamatu, et järsku on kuskil keset rida mingi ". Ühesõnaga, lihtne aru saada aga raske seletada.

Ma mingi php proff pole, nii et ma ei tea kuidas seda parandada, aga googelda natuke ja ma arvan, et midagi väga keerulist ei tohiks olla.
Senikaua väldi postitustes " märki kasutamist.

//EDIT: http://stackoverflow.com/questions/18050071/php-parse-syntax-errors-and-how-to-solve-them
Pole kasutanud " seda märki :)
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 26.03.17 14:03

Saada mulle privasse oma skype, vaatame seda asja natuke lähemalt. Keeruline siin hiromanti mängida kui ma detaile ei tea.
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 26.03.17 20:49

@WieFFe @Heroes oskavad vb aidata
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 26.03.17 21:10

Sai korda juba.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele