Kennethi Tagasiside

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Ken.
Ken.
Liige
Liitus : 02/01/2019
Postitusi : 130

PostitamineKen. 24.07.19 15:21

Tsau, favalistilised favalistid!
Annan endapoolse tagasiside siis faval.eu kohta, ja kui midagi jääb arusaamatuks palun kirjutada teema alla ja küsida üle. c:

(1) Võiks uuendada embleeme, või teha neid juurde.
(2) Me võiksime panna kõik pead kokku, ja mõelda välja midagi, mis tooks inimesi favalisse.
(3) Kenneth turundajaks! Kappa
(4) Teha discordi server või messengeri grupp, ise eelistaks discordi serverit sest oskan seal väga-väga hästi askeldada, ja teeks võibolla isegi favali discordi boti sinna :P :P

Lugupidamisega,
Favalist Kenneth
avatar
Gerda.
Komeet
Liitus : 30/03/2015
Postitusi : 443

PostitamineGerda. 24.07.19 15:27

Kui sa tahad nüüd messengeri chati teha, siis kaob mõte foorumi chatil ja vähem inimesi käib foorumis, kuna suhtlus toimub siis läbi messengeri :).
Discordi serveril hetkese seisuga pole ka mõtet, kuna seal oleks ainult 1-2inimest :)
Pilvik
Pilvik

Kennethi Tagasiside Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 24.07.19 15:32

Foorumisse inimeste toomisega oled küll hiljaks jäänud.. Ma imestan, et see väike kommuun nii aktiivnegi olen, võrrelda siin teistega peaks mainima, et meil läheb siin üpriski hästi. Inimesed on siin vabad ja sõbralikud (enamasti). Muidugi võiks tutte rohkem foorumis olla.. :)
Ken.
Ken.
Liige
Liitus : 02/01/2019
Postitusi : 130

PostitamineKen. 24.07.19 15:33

Gerda. kirjutas:Kui sa tahad nüüd messengeri chati teha, siis kaob mõte foorumi chatil ja vähem inimesi käib foorumis, kuna suhtlus toimub siis läbi messengeri :).
Discordi serveril hetkese seisuga pole ka mõtet, kuna seal oleks ainult 1-2inimest :)

Usu mind, mul on Discordis jõhkralt mooduseid kuidas inimesi discord serverisse saada, tegime sõbraga naljapärast serveri "CircleK" ja ma tegin natuke reklaami, ning tunni ajaga oli serveris 60+ inimest sees.
IMO kui me teeks discord serveri siis tuleks sinna discordi inimesi, ja nad leiaks ka selle foorumi.
Ken.
Ken.
Liige
Liitus : 02/01/2019
Postitusi : 130

PostitamineKen. 24.07.19 15:41

Pilvik kirjutas:Foorumisse inimeste toomisega oled küll hiljaks jäänud.. Ma imestan, et see väike kommuun nii aktiivnegi olen, võrrelda siin teistega peaks mainima, et meil läheb siin üpriski hästi. Inimesed on siin vabad ja sõbralikud (enamasti). Muidugi võiks tutte rohkem foorumis olla.. :)

Ma võin paar "tutti" küll kutsuda Kappa
Pilvik
Pilvik

Kennethi Tagasiside Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 24.07.19 15:44

Ken. kirjutas:
Pilvik kirjutas:Foorumisse inimeste toomisega oled küll hiljaks jäänud.. Ma imestan, et see väike kommuun nii aktiivnegi olen, võrrelda siin teistega peaks mainima, et meil läheb siin üpriski hästi. Inimesed on siin vabad ja sõbralikud (enamasti). Muidugi võiks tutte rohkem foorumis olla.. :)

Ma võin paar "tutti" küll kutsuda Kappa

Need 14 aastased, ma liiga noor ja ilus, et vangi minna...
Ken.
Ken.
Liige
Liitus : 02/01/2019
Postitusi : 130

PostitamineKen. 24.07.19 15:45

Pilvik kirjutas:
Ken. kirjutas:

Ma võin paar "tutti" küll kutsuda Kappa

Need 14 aastased, ma liiga noor ja ilus, et vangi minna...

aus Kappa
Tonight
Tonight

Kennethi Tagasiside Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17984

PostitamineTonight 25.07.19 0:48

Embleeme on piisavalt, ei näe mõtet juurde lisada (välja arvatud juhul, kui foorum muudab enda suunda ning tekib vajadus).

Teise punktiga nõustun, vajame uut "Nokiat". Kõigepealt olid 1.6 õpetused, seejärel loosimised, siis CS turniirid... vajame järgmist.
Pilvik
Pilvik

Kennethi Tagasiside Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 25.07.19 5:39

Tonight kirjutas:Embleeme on piisavalt, ei näe mõtet juurde lisada (välja arvatud juhul, kui foorum muudab enda suunda ning tekib vajadus).

Teise punktiga nõustun, vajame uut "Nokiat". Kõigepealt olid 1.6 õpetused, seejärel loosimised, siis CS turniirid... vajame järgmist.

Uus generatsioon mängib / vahib oma fortnite ja vanem generatsioon pole enam väga foorumitest huvitatud, pigem on juba eemaldumas ka sotsiaalmeediast. Enne kui hakkate "Nokiat" taga ajama siis võiks välja mõelda kes on Teie sihtgrupp ja siis edasi mida pakkuda soovite / edasi anda.

Mis puutub loosimistesse siis oli see ikka suht pointless, näha oli kuidas täiesti uued kasutajad kirjutasid teemasse osalen ja oligi kogu aktiivsus. Tonighti CS 1.6 õpetustest tuli veits uusi liikmeid kes on jäänud ka püsivalt, kuid samuti lõpuks läks see asi nii käest, et ei viitsitud enam ise otsidagi infot foorumist / otsingumootoritest.

Mina väga isiklikult ei hakkakski selle foorumiga vaeva nägema, suhtkoht aja küsimus millal hakkavad vanemad kasutajad ka ära kukkuma.
Ken.
Ken.
Liige
Liitus : 02/01/2019
Postitusi : 130

PostitamineKen. 25.07.19 5:54

Pilvik kirjutas:
Tonight kirjutas:Embleeme on piisavalt, ei näe mõtet juurde lisada (välja arvatud juhul, kui foorum muudab enda suunda ning tekib vajadus).

Teise punktiga nõustun, vajame uut "Nokiat". Kõigepealt olid 1.6 õpetused, seejärel loosimised, siis CS turniirid... vajame järgmist.

Uus generatsioon mängib / vahib oma fortnite ja vanem generatsioon pole enam väga foorumitest huvitatud, pigem on juba eemaldumas ka sotsiaalmeediast. Enne kui hakkate "Nokiat" taga ajama siis võiks välja mõelda kes on Teie sihtgrupp ja siis edasi mida pakkuda soovite / edasi anda.

Mis puutub loosimistesse siis oli see ikka suht pointless, näha oli kuidas täiesti uued kasutajad kirjutasid teemasse osalen ja oligi kogu aktiivsus. Tonighti CS 1.6 õpetustest tuli veits uusi liikmeid kes on jäänud ka püsivalt, kuid samuti lõpuks läks see asi nii käest, et ei viitsitud enam ise otsidagi infot foorumist / otsingumootoritest.

Mina väga isiklikult ei hakkakski selle foorumiga vaeva nägema, suhtkoht aja küsimus millal hakkavad vanemad kasutajad ka ära kukkuma.

Sellise suhtumisega ei jõua faval kuskile.
Alati on kuskil see võimalus peidus, mis äratab kogu kommuuni ellu. Peame välja mõtlema ainult, mis see on.
ciao
Pilvik
Pilvik

Kennethi Tagasiside Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 25.07.19 6:13

Ken. kirjutas:
Pilvik kirjutas:

Uus generatsioon mängib / vahib oma fortnite ja vanem generatsioon pole enam väga foorumitest huvitatud, pigem on juba eemaldumas ka sotsiaalmeediast. Enne kui hakkate "Nokiat" taga ajama siis võiks välja mõelda kes on Teie sihtgrupp ja siis edasi mida pakkuda soovite / edasi anda.

Mis puutub loosimistesse siis oli see ikka suht pointless, näha oli kuidas täiesti uued kasutajad kirjutasid teemasse osalen ja oligi kogu aktiivsus. Tonighti CS 1.6 õpetustest tuli veits uusi liikmeid kes on jäänud ka püsivalt, kuid samuti lõpuks läks see asi nii käest, et ei viitsitud enam ise otsidagi infot foorumist / otsingumootoritest.

Mina väga isiklikult ei hakkakski selle foorumiga vaeva nägema, suhtkoht aja küsimus millal hakkavad vanemad kasutajad ka ära kukkuma.

Sellise suhtumisega ei jõua faval kuskile.
Alati on kuskil see võimalus peidus, mis äratab kogu kommuuni ellu. Peame välja mõtlema ainult, mis see on.
ciao

Olgem ausad faval ei jõua enam niikuinii mitte kuskile, aja küsimus millal Toni ja Alive ise ka loobuvad.. :D

Muidugi on alati võimalusi, iseasi kas on mõtet elevanti alati taga ajada..
Ken.
Ken.
Liige
Liitus : 02/01/2019
Postitusi : 130

PostitamineKen. 25.07.19 13:37

Pilvik kirjutas:
Ken. kirjutas:

Sellise suhtumisega ei jõua faval kuskile.
Alati on kuskil see võimalus peidus, mis äratab kogu kommuuni ellu. Peame välja mõtlema ainult, mis see on.
ciao

Olgem ausad faval ei jõua enam niikuinii mitte kuskile, aja küsimus millal Toni ja Alive ise ka loobuvad.. :D

Muidugi on alati võimalusi, iseasi kas on mõtet elevanti alati taga ajada..

Mine sa tea, äkki mõni tuleb siia Omanikuks ja elustab foorumi nagu fööniksi tuhast? Kappa
Pilvik
Pilvik

Kennethi Tagasiside Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 26.07.19 17:20

Ken. kirjutas:
Pilvik kirjutas:

Olgem ausad faval ei jõua enam niikuinii mitte kuskile, aja küsimus millal Toni ja Alive ise ka loobuvad.. :D

Muidugi on alati võimalusi, iseasi kas on mõtet elevanti alati taga ajada..

Mine sa tea, äkki mõni tuleb siia Omanikuks ja elustab foorumi nagu fööniksi tuhast? Kappa

Tore, et ise ka seda usud Kappa

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele