Toitumine suvel

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 25.06.20 12:57

Ilmselt ei ole ma ainuke, kellel kaob suvel igasugune soov ja isu korralikult süüa, olgugi et olen füüsiliselt võrdlemisi aktiivne.
Söömine on nagu chore, mida lihtsalt peab tegema, et tühjakõhutunnet vältida.

Mida keegi sellisel puhul tarbib? Ise ajan päevad läbi igasuguseid piimatooteid näost sisse, sest nendega ei ole vaja vaeva näha ja toiteväärtus on hea.
Tonight
Tonight

Toitumine suvel Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 25.06.20 17:50

Salatid (@Krisssu, vihje Kappa), võileivad-wrapid, valmisküpsetatud liha või toorvorstid. Üldjuhul kõike, mis juba valmis on. :D
Heroes
Heroes

Toitumine suvel Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 25.06.20 18:02

Kaerahelbepuder hommikuks tavaliselt. Tarbi puuvilju/juurvilju. Kui kõht tühjaks läheb joo vett.
Tonight
Tonight

Toitumine suvel Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 25.06.20 20:57

Heroes kirjutas:Kaerahelbepuder hommikuks tavaliselt. Tarbi puuvilju/juurvilju. Kui kõht tühjaks läheb joo vett.
Tundub vähevõitu. Kappa Kui just terve päev arvutis ei istu.
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 29.06.20 21:31

Tuli ilge nuudlite isu järsku, pole mingi 10a söönud neid Kreygasm
WieFFe
WieFFe

Liitus : 24/06/2014
Postitusi : 1565

PostitamineWieFFe 29.06.20 21:43

Ekux kirjutas:Tuli ilge nuudlite isu järsku, pole mingi 10a söönud neid Kreygasm
Kiirnuudlid olgu ikka Rollton või Knorr, Mivina on nõrkadele Kappa
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 29.06.20 21:46

WieFFe kirjutas:
Ekux kirjutas:Tuli ilge nuudlite isu järsku, pole mingi 10a söönud neid Kreygasm
Kiirnuudlid olgu ikka Rollton või Knorr, Mivina on nõrkadele Kappa

Rollton ikka ye, võtsin praegu ka, aga pole üldse nii head kui vanasti noKappa
Pilvik
Pilvik

Toitumine suvel Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 30.06.20 3:45

Sasslõkk ja õlu :D
katemaribell
katemaribell
Algaja
Liitus : 12/08/2022
Postitusi : 3

Postitaminekatemaribell 09.09.22 18:16

Tere kõigile!
diterknobloch
diterknobloch
Algaja
Liitus : 09/09/2022
Postitusi : 2

Postitaminediterknobloch 09.09.22 18:37

Tere kõigile! Dieet on minu jaoks kõige valusam teema, sest ülekaaluga on alati probleeme olnud. Ühel hetkel taipasin, et viivitada pole kuhugi ja hakkasin toitumisega tegelema. Sel juhul on kõige olulisem valmistada õigeid roogasid, mis ei kahjusta figuuri. Sõbranna tegi mulle hea menüü ja keelatud toiduainete nimekirja. Ja sellest hetkest algas kõige huvitavam, kuna ma ei tea, kuidas üldse süüa teha, aga ma pidin õppima. Esimese asjana otsisin korraliku induktsioonmalmi, millel seda kõike küpsetada. Ja mulle soovitati vaadata https://induktsioonpliit.ee/, kus ülaossa on kogutud parimad plaadid. Tänu sellele ressursile ostsin soodsa hinnaga väga hea kvaliteediga induktsioonpliidiplaadi. Nüüd õpin selle peal süüa tegema, ma arvan, et saan hakkama!
Pilvik
Pilvik

Toitumine suvel Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 09.09.22 20:39

diterknobloch kirjutas:Tere kõigile! Dieet on minu jaoks kõige valusam teema, sest ülekaaluga on alati probleeme olnud. Ühel hetkel taipasin, et viivitada pole kuhugi ja hakkasin toitumisega tegelema. Sel juhul on kõige olulisem valmistada õigeid roogasid, mis ei kahjusta figuuri. Sõbranna tegi mulle hea menüü ja keelatud toiduainete nimekirja. Ja sellest hetkest algas kõige huvitavam, kuna ma ei tea, kuidas üldse süüa teha, aga ma pidin õppima. Esimese asjana otsisin korraliku induktsioonmalmi, millel seda kõike küpsetada. Ja mulle soovitati vaadata https://induktsioonpliit.ee/, kus ülaossa on kogutud parimad plaadid. Tänu sellele ressursile ostsin soodsa hinnaga väga hea kvaliteediga induktsioonpliidiplaadi. Nüüd õpin selle peal süüa tegema, ma arvan, et saan hakkama!

Ülekaalus oled mine karjamaale rohtu närima ja vso, paari kuuga fitloora (vms) valmis.
.Smile.
.Smile.

Toitumine suvel Vetera11
Liitus : 20/10/2012
Postitusi : 4970

Postitamine.Smile. 16.09.22 9:22

diterknobloch kirjutas:Tere kõigile! Dieet on minu jaoks kõige valusam teema, sest ülekaaluga on alati probleeme olnud. Ühel hetkel taipasin, et viivitada pole kuhugi ja hakkasin toitumisega tegelema. Sel juhul on kõige olulisem valmistada õigeid roogasid, mis ei kahjusta figuuri. Sõbranna tegi mulle hea menüü ja keelatud toiduainete nimekirja. Ja sellest hetkest algas kõige huvitavam, kuna ma ei tea, kuidas üldse süüa teha, aga ma pidin õppima. Esimese asjana otsisin korraliku induktsioonmalmi, millel seda kõike küpsetada. Ja mulle soovitati vaadata https://induktsioonpliit.ee/, kus ülaossa on kogutud parimad plaadid. Tänu sellele ressursile ostsin soodsa hinnaga väga hea kvaliteediga induktsioonpliidiplaadi. Nüüd õpin selle peal süüa tegema, ma arvan, et saan hakkama!

Kõlab nagu add ngl

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele