Needitsism ja alternatiivne stiil

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Numb
Numb

Liitus : 02/03/2012
Postitusi : 2877

PostitamineNumb

Favali blogipostituses "Naiste stiilid läbi Favali silmade" on välja toodud ka needitsism ja seda mitte heas valguses. Seletan teile, miks see tegelikult midagi erilist ja halba ei ole.

Needid (kui augustused) on tegelikult tavalised ehted (nagu kõrvarõngad), lihtsalt vähemlevinud ning ekstreemsemates kehapiirkondades, näiteks huuled, kulmud ja naba. Kõige tihedamini kannavad neid inimesed, kes on alternatiivse (riietus-) stiiliga ning uskuge või mitte, aga nemad ei pea seda naiselikuks ega imelikuks, nagu paljud mitte-silmapaistva stiiliga inimesed teevad.

Neetide kandmine pole tegelikult mitte midagi ebatavalisemat kui seda on näiteks ripats kaelas või käekett käe peal, miks seda siis nii imelikuks peetakse? - Ilmselt on meeste puhul asi selles, et ükskõik, millist augustust sa omad, peetakse sind homoseksuaaliks. Kas homode stereotüüp on tõesti kulmu- ning huuleneete kandev ja geeliga tahakammitud juustega noormees?

Mina võin enda seisukohalt (17-aastane noormees kulmu- ja huuleneedi ning tunnelitega) väita, et selle stiili mahategemine on küll veidi solvav, aga ma ei kavatse seetõttu oma maitset ja eelistusi muuta, sest kõikide inimeste arvamusi ja halvustusi südamesse võttes ei jõuaks ma kaugele. :) Loodetavasti ei kavatse seda (teiste arvamusi südamesse võtta) teha ka teised alternatiivse stiili esindajad.        


Mina näiteks ei näe selliste stiilide juures midagi halba. :)

Needitsism ja alternatiivne stiil Alissawhitegluzalissawhitegluzagonistpicture309K4fdnm.sized

Needitsism ja alternatiivne stiil 10568827_780384655318217_8586096352129060333_n

Needitsism ja alternatiivne stiil Motionless

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Share this post on: reddit

Needitsism ja alternatiivne stiil :: Comments

Tonight
Tonight

Needitsism ja alternatiivne stiil Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

Postitamine 23.11.14 3:05 by Tonight

Kui isik A ütleb, et kapsas pole hea, aga isik B ütleb, et kapsas on hea, siis see ei tähenda, et ka isikule A peaks nüüd kapsas meeldima või ta peaks oma maitseeelistustest rääkimisest hoiduma. Las isik B sööb kapsast edasi ja A sööb midagi muud.
Pilvik
Pilvik

Needitsism ja alternatiivne stiil Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

Postitamine 23.11.14 3:08 by Pilvik

mina nimetan neid needitussudeks, no offence

võtate liiga palju hinge mis teised inimesed ütlevad :D
Numb
Numb

Liitus : 02/03/2012
Postitusi : 2877

Postitamine 23.11.14 3:09 by Numb

Kõik on moos :'D
Janeli
Janeli
Komeet
Liitus : 07/11/2014
Postitusi : 443

Postitamine 23.11.14 22:04 by Janeli

Tubli poiss! :)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Create an account or log in to leave a reply

You need to be a member in order to leave a reply.

Create an account

Join our community by creating a new account. It's easy!


Create a new account

Log in

Already have an account? No problem, log in here.


Log in

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele