Reklaamimise nädal.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Rechine
Rechine

Liitus : 07/06/2012
Postitusi : 2680

PostitamineRechine 03.03.13 2:55

Hei, ma siin mõtlesin et Faval'isse oleks vaja uut ja vana rahvast juurde ja tagasi ;) Selleks aga teeksime näiteks mingi reklaamimise nädala, et keegi kes oskab hästi vormistada teeb reklaamimise lüngad, aga mitte BBKoodidega kuna osades foorumites erinevad ka, kuid kindlasti peaks ka seda jälgima et kas foorumis tohib reklaamida ja kindlasti õigesse kohta postitama. Aga muidu näiteks kes oskaks täiustada mis võiks olla vms, näiteks teeks seda iga kuu? Esmaspäevast teeks reedeni nt reklaamimist ;)
Tonight
Tonight

Reklaamimise nädal. Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 03.03.13 3:05

Ise ootaksin kõigepealt SA:MPi serveri ära (mille rentimine venib millegipärast, kuna Alivega on arutelu koguaeg poolikuks jäänud või teisele teemale läinud). Praegu pole meil eriti midagi pakkuda kasutajatele, kuna vabaaja foorumeid on Eestis piisavalt juba ning sealsete kasutajate siia liigutamine oleks üsna mõttetu ebaaktiivsuse tõttu.
Tuleks läbi mõelda ka, et kus ja kellele reklaam toimub. Mulle selline tavaline teistesse foorumitesse teema tegemine eriti ei istu, kuna kedagi ei koti ikka see. Pigem eelistan skeemi, kus annad enda tuttavale lingi ning "sunnid" registreerima ning soovitad tal paarile sõbrale ka jagada ning nad omakorda jagaksid endale sõpradele jne.
Ja lõpetuseks - juba praegu on korralagedus suhteliselt suur (rämpspostitusi on täiesti valedes alamfoorumites). Puuduvad aktiivsed ning töökad moderaatorid. Aiku on ebaaktiivne ning Krizz on laisk. Peab kaarte jälle segama hakkama... :roll:
Rechine
Rechine

Liitus : 07/06/2012
Postitusi : 2680

PostitamineRechine 03.03.13 5:23

Mina oleksin aktiivne moderaator, bänni marely ja musimusi ära need positavad valedesse kohtadesse.
Aigar
Aigar
Staar
Liitus : 22/11/2012
Postitusi : 810

PostitamineAigar 03.03.13 13:42

Unikaalne kirjutas:Mina oleksin aktiivne moderaator, bänni marely ja musimusi ära need positavad valedesse kohtadesse.

Hm, moderaator? Siis sa teaksid, et selle eest oleks rohkem sobilikum warn ning kui ikka pole arusaadav seejärel ban.
Pilvik
Pilvik

Reklaamimise nädal. Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 03.03.13 18:36

Unikaalne kirjutas:Mina oleksin aktiivne moderaator, bänni marely ja musimusi ära need positavad valedesse kohtadesse.


Paneme banni peale jah, aikule ban, tussule ban ja teistele juhtkonna liikmetele ka. Loome uue löögirühma ka, nõus?
Rechine
Rechine

Liitus : 07/06/2012
Postitusi : 2680

PostitamineRechine 03.03.13 19:59

Nõus sander, kuid su mängu palju kopeeritud.
Alive
Alive

Reklaamimise nädal. Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 04.03.13 2:40

Aiku teab mis räägib.
NeaL^
NeaL^
Juunior
Liitus : 17/11/2012
Postitusi : 19

PostitamineNeaL^ 24.04.13 22:07

hea idee.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele